cisco-switch

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L

Cisco 24-port switch model WS-C2960-24TC-L
برند:

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960-24TC-L :

    • تعداد پورت: 100*24
    • آپلینک: 2*1G Eth + 2*SFP
    • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
    • سرعت پهنای باند: 16 گیگابیت در ثانیه
    • 1 سال گارانتی
شناسه محصول : WS-C2960-24TC-L
سریعترین ارسال: سه شنبه 28 دی

موجود در انبار

قیمت کالا

17%

1,900,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L

شکل 1 : ظاهر سوئیچ

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L

شکل ۲ : سوئیچ از روبرو

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L

Note:
①System LEDs
②Mode Button
③2 dual-purpose uplinks

شکل ۳ : سوییچ از پشت

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L

Note:
①RJ45 Console Port
②Fan Exhaust
③RPS Connector
④AC power connector

تجهیزات جانبی

مدل توضیحات
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

مقایسه دو کالا مشابه

مدل

WS-C2960-24TC-L WS-C2960X-24TS-L

پورت

24 x Ethernet 10/100 ports

24 x Ethernet 10/100/1000 Gigabit ports

Uplinks

2 dual-purpose uplinks

4 x 1G SFP

ویژگی کلی LAN Base

LAN Base

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L سوالی دارید؟
اگر می‌خواهید درباره این سوئیچ شبکه بیشتر بدانید اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
  • ارزش خرید در برابر قیمت
  • امکانات و قابلیت ها
  • طراحی و کیفیت ساخت
نوع سوئیچ

مدیریتی

IOS Image

LAN Base

Topology

Ethernet (10/100/1000BaseT), Ethernet (10/100BaseTX), Gigabit Ethernet (SFP)

Maximum Port density

24 10/100 ports

Modular/Expansion Slots

n/a

معماری

Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice Enabled

Form Factor

Fixed, Rack-mountable, Standalone/Clustering

DRAM

64MB

Specialized Service Modules

n/a

Hardware Redundancy

External Redundant Power Supply

High Availability/Resilliency

802.1s, 802.1w, Backbone Fast, Broadcast Suppression, Mulitcast Suppression, Portfast, PVST, Spanning Tree, Unicast Suppression, Uplink Fast

Management features

BOOTP, Cisco Discover Protocol (CDP), CiscoView, CiscoWorks, Clustering, CWSI, RMON, RSPAN, SNMP, SPAN, Telnet Client, TFTP, Virtual Trunking Protocol (VTP), Web-Based Management

WAN Interface Support

n/a

Throughput

6.5 Mpps

Backplane Capacity

16 Gbps

تعداد VLANs

255

ابعاد

1.73 x 17.5 x 9.3 in.

تعداد پورت SFP

2 عدد

PoE

ندارد

سرعت پهنای باند

16 گیگابیت بر ثانیه

قابلیت استک شدن

ندارد

تعداد پورت شبکه

100*24

امتیاز
قیمت
1,900,000 تومان
1,800,000 تومان
Uplinks
Eth: 2*1G + 2*SFP
Eth: 2*1G + 2*SFP
PoE
ندارد
ندارد
قابلیت استک شدن
ندارد
ندارد
سرعت پهنای باند
16 گیگابیت بر ثانیه
16 گیگابیت بر ثانیه
تعداد پورت شبکه
100*24
100*24

1 دیدگاه برای سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید
  1. آبان شریف

    من این سوییچ رو هر بار از سایت شما تهیه کردم واقعا راضی بودم .کیفیت دستگاه و همچنین خدمات پس از فروشتون عالی بود .ممنون