کارت 8 پورت OLT هواوی GPBD به همراه SFP

Huawei GPBD 8-port OLT card with SFP
0(0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

ویژگی‌های کارت 8 پورت OLT هواوی GPBD به همراه SFP:

  • رابط‌های: SC-PC
  • تعداد کاربر: 1024
  • دارای 8 پورت GPON
  • قابلیت تشخیص RSSI
  • قابلیت پشتیبانی 10G SF
  • پشتیبانی از ماژول نوری دو جهته فیبر OLT
شناسه محصول : GPBD 8-port OLT card with SFP
deliveryسریعترین ارسال: دوشنبه 3 آبان

stockموجود در انبار

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

شرکت سازنده

huawei

تعداد پورت شبکه

8 پورت GPON

توان

حداکثر توان 50W

رابط ها

PC, SC

قابلیت تشخیص RSSI

دارد

حداقل خروجی قدرت نوری

2dBm

حداکثر خروجی قدرت نوری

6dBm

تعداد کاربر

1024 کاربر

موجود در نسخه‌های

H802GPBD، H805GPBD، H806GPBD، H807GPBD

پشتیبانی از

10G SFP, ماژول نوری دو جهته فیبر OLT

رنگ

خاکستری

دیدگاهها

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.