درخواست پیش فاکتور
0
کارت سرویس جی پان هواوی GPHF CARD C++ 16port
کارت سرویس جی پان هواوی GPHF CARD C++ 16port-1
کارت سرویس جی پان هواوی GPHF CARD C++ 16port-2
کارت سرویس جی پان هواوی GPHF CARD C++ 16port-3

کارت سرویس جی پان هوآوی GPHF CARD C++ 16port

GPon Huawei GPHF CARD C++ 16port service card
(0)
0 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

  • تعداد پورت‌ها: 16 پورت GPON مناسب برای oltهای سری MA5800
  • حداکثر تعداد مشترک سرویس: 1024 مشترک
  • نوع ماژول: +C و ++C و +B
  • سرعت انتقال: Upstream: 1.24 Gbit/s، Downstream: 2.49 Gbit/s
  • فاصله دسترسی: 40km
  • مصرف انرژی استاتیک: 26W
  • مصرف حداکثر انرژی: 47W

مشخصات کالا

تعداد پورت
16
طول موج
1490nm ,
1310nm
نوع کانکتور
SC/UPC
برند
هوآوی | Huawei
کشور سازنده
چین

دیدگاه کاربران

بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند