مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

شهید قندی | Shahid Ghandi

جستجو پیشرفته

[video width="1920" height="1080" mp4="https://bcms.barghchi.com/storage/uploads/2020/10/شهید-قندی.mp4"][/video] شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی در آبان ماه سال 1363 با هدف تولید انواع کابلهای مخابراتی مسی و کابلهای مخابراتی نوری، توسعه ارتباطات و ایجاد تحول در شبکه عظیم مخابراتی کشور، تحت پوشش وزارت پست و تلگراف و تلفن وقت درشهر یزد در زمینی به وسعت یک میلیون مترمربع و بازیربنایی معادل دویست هزارمترمربع همگام با آخرین فناوری روزجهان و به عنوان پدیده ای نو درعرصه تولید کابل‌های مخابراتی تاسیس گردید. شروع بهره برداری از این مجتمع عظیم صنعتی، مقارن با افتتاح سالن تولید کابلهای مخابراتی نوری بود که برای اولین بار درکشور، درسال 1367 محقق گردید. در سال 1369 با تولید کابل‌های مخابراتی مسی آغاز شد و به منظور افزایش ظرفیت تولید، خودکفایی صنعتی و تامین نیاز روزافزون کشور، تا سال 1384 طی سه مرحله توسعه یافت. در سال 1368 شرکت فیبر نوری و سلول خورشیدی با هدف تولید فیبر نوری و پانل‌های خورشیدی در تهران راه اندازی و در سال 1378 دراین شرکت ادغام گردید.

استاندارد‌ها

این شرکت در سال 1375 جزء نخستین شرکتهای ایرانی بوده که موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001گردید و درسال 1381 گواهینامه کیفیت ISO 9001 ویرایش 2000 و استاندارد زیست محیطی ISO 14001 را اخذ نمود. بر مبنای روح حاکم براین استانداردها است که هدف اصلی شرکت، حفظ کیفیت در حد استانداردهای جهانی و برآورده ساختن انتظارات مشتریان، تعالی صنعتی و اقتصادی و حذف وابستگی و حضور موثر در بازارهای جهانی میباشد .

مشتری سالاری

اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان شرکت شهید قندی می باشد تا در انجام به موقع تعهدات و در نظر گرفتن نیازها و خواسته های مشتریان و تضمین کیفیت محصولات تولیدی نهایت دقت و تلاش را مبذول نمایند. 

مشتری سالاری

تبدیل به سهامی عام

در راستای برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و سیاستهای خصوصی سازی دولت جمهوری اسلامی ایران در سال 1383 شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل و نام شرکت از "شرکت کابلهای مخابراتی شهید قندی" در سال 1387 به "شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی" تغییر گردید.

مشاهده بیشتر