درخواست پیش فاکتور
0

لیست قیمت داکت

جستجو پیشرفته
ردیفمحصولقیمت
0داکت سوپیتا شیاردار طوسی و آبی
۴۸٬۰۰۰
1داکت سوپیتا شیاردار سفید
۴۸٬۰۰۰
2داکت سوپیتا مدل ساده سفید رنگ
۸٬۰۰۰
3داکت پارتیشن دار و اسپیلتی
۱۲٬۰۰۰
4داکت سوپیتا مدل کف خواب زمینی (دارای پارتیشن داخلی)
۵۷٬۲۰۰
5داکت پارتیشن دار البرز
۴۶٬۶۰۰
6داکت کف خواب پشت چسبدار البرز
۱۰۰٬۰۰۰
7داکت پشت چسبدار البرز
۳۵٬۰۰۰
8داکت چسبدار سوپیتا
۴۰٬۰۰۰
9داکت پشت چسبدار دانوب
۳۰٬۰۰۰
10داکت سوپیتا شیاردار طوسی
۵۶٬۰۰۰
11داکت سوپیتا ساده
۵۶٬۰۰۰
12داکت ساده دانوب
۷۵٬۰۰۰
13داکت کف خواب دانوب چسبدار
۱۱۰٬۰۰۰
14داکت شیاردار البرز
۸۵٬۸۰۰
15داکت ساده البرز
۸۰٬۰۰۰
16داکت البرز مدل قرنیزی
ندارد

در این صفحه لیست قیمت داکت در اختیار شما قرار گرفت تا با مقایسه مشخصات و قیمت محصول، بهترین داکت را با بهترین قیمت ممکن خریداری کنید.

لیست­ قیمت­ داکت­ ساده

به سادگی در این برگه می توانید لیست قیمت داکت ساده و انواع مختلفی از آن را مشاهده کنید. سیستم داکت ساده عملیات زمانی گیر مانند پرچ کردن، برش، لحیم کاری و جوشکاری برای لوله های با طول استاندارد را حذف می­کند. این داکت را می توان بدون ابزار دیگری کنار هم قرار داد و از هم جدا کرد. امکانات این داکت ، نصب ساده، اجزای گیره را می توان جدا کرد و دوباره استفاده کرد، اجزاء و آداپتورها برای تناسب با هر سیستم، اتصالات قابل تنظیم اتصالات را ساده می­کند، سطح داخلی صاف به جلوگیری از گرفتگی کمک می­کند، می­باشد.

لیست قیمت داکت برق

لیست­ قیمت­ داکت ­دیواری

لیست قیمت انواع داکت دیواری برای آگاهی خریدارن محصول در برقچی در این صفحه ارائه شده است. داکت دیواری به عنوان ادامه کانال استاندارد در کف استفاده می­شود. مجرای دیواری را می توان از دیوار و در سراسر سقف یا زیر کف تمام شده (در فضای سقف پایین) هدایت کرد تا یک سیستم راه آهن مستمر از کنسول­های کنترل و تجهیزات کف تا دستگاه­های بالای سر ارائه کند.

لیست ­قیمت ­داکت ­البرز

شرکت البرز با هدف جلب نظر مشتری اقدام به تولید داکت با کیفیت نموده است. لیست قیمت انواع داکت البرز نیز برای آگاهی قبل از خرید در این صفحه منتشر شده است. داکت البرز ویژگی­های منحصر به فردی دارد و در اندازه­‌های مختلف عرضه می­شود. همچنین مقاوم در برابر آتش­سوزی هستند.

لیست­ قیمت­ داکت­ برق­ فلزی

داکت برق فلزی گالوانیزه از کانال‌­های تهویه مطبوع از فولاد گالوانیزه با کیفیت بالا برای جابجایی آسان ساخته شده است. یک سر هر قطعه برای اتصال آسان متوالی با اتصالات برقی و مجرای فلز چین خورده است. درز روی مجرای برق فلزی گالوانیزه ما بر روی یک دستگاه قفل محکم می شود که به راحتی مونتاژ در محل کار شما امکان­پذیر است.

لیست­ قیمت­ داکت ­پلاستیکی

داکت پلاستیکی کامل و اتصالات کانال پلاستیکی برای سیستم‌­های تهویه ارائه می­شود. در ساخت لوله‌های کانال کشی از اندازه‌ها، شکل‌ها و مواد استفاده می‌شود که هر کدام از ویژگی‌ها و معایب خود را دارند. یکی از این کانال­‌های پلاستیکی است. بدیهی ­است که از پلاستیک و به طور خاص PVC ساخته شده است. این داکت­ها راه حل مناسبی برای کنترل تراکم یا ظاهر قالب در فضاهای داخلی هستند. هنگام نصب یک فن سازنده یا سیستم تهویه غیرفعال، کانال تهویه پلاستیکی ممکن است کمک قابل توجهی باشد.

لیست­ قیمت­ داکت ­پارتیشن­دار

داکت پارتیشن­دار برای کانال‌­های کابل می­تواند سهم کوچکی داشته باشد. شما از آنها برای تقسیم کانال­ها به بخش­های جداگانه استفاده می­کنید و بنابراین می­توانید کابل­ها و خطوط از انواع مختلف را جداگانه از یکدیگر قرار­دهید. مزیت واضح است. آنها با یکدیگر نمی­پیچند، دید کلی بهتری به دست می‌­آورید و بعداً می توانید نصب کابل برق و داده را به طور جداگانه بهتر تغییر دهید.

لیست­ قیمت ­داکت ­پهن

داکتینگ، داکت ها یا مجرای لوله ها یا لوله هایی هستند که معمولاً بخشی از یک سیستم تهویه را تشکیل می­دهند. داکت پهن عموماً مقرون‌به‌صرفه است، زیرا می‌توان آن را با ورق فلزی 32 درصد کمتر از مجرای مستطیلی ساخت. همچنین به دلیل داشتن مفاصل و طول کمتر اجرا در بخش­‌های طولانی و مستقیم، احتمال نشت آن کمتر ­است.

لیست­ قیمت ­داکت ­پشت­ چسب­دار

داکت پشت چسب دار که مخصوصا برای عایق حرارتی و صوتی کانال‌­های تهویه مطبوع طراحی شده است. این داکت تلفات حرارتی را کاهش می­دهد و از انتقال بخار آب جلوگیری می­کند. این داکت عایق مجرای تمیز، بدون گرد و غبار و الیاف می­باشد.

لیست قیمت داکت شیاردار

لیست­ قیمت­ داکت­ تابلو ­برق  

داکت کابل را می توان در تاسیسات ساختمان های داخلی و همچنین در تابلوهای برق استفاده کرد. ساختار سوراخ دار آن باعث می شود که به راحتی برش داده شود. داکت کابل یک سیستم کانالی است که کابل­های الکتریکی را در کنار هم نگه می­دارد. داکت کابل انتقال کابل­ها را با خیال راحت امکان پذیر می کند. هدف کلی داکت کابل ایجاد یک مسیر روشن و محافظت شده برای کابل است. داکت کابل از کابل‌ها محافظت می­کند و همچنین در برابر مواد شیمیایی.

لیست­ قیمت­ داکت­ کف ­خواب ­لگراند

جعبه کف خواب لگراند یکی از تجهیزات برق و شبکه شرکت لگراند می­باشد که درون داکت هم قرار میگیرد. این داکت مانع از به هم­ریختگی سیم‌­ها می­شود و جلوه زیبایی به اتاق یا محل‌­کار می­دهد.

لیست­ قیمت­ داکت­ کف­ خواب­ دانوب

داکت کف خواب دانوب قابلیت نصب آسانی دارد وبه دو صورت عرضه می­شود و به‌­خاطر مواد مقاومی که در ساخت این نوع داکت استفاده شده دارای کیفیت بالایی است به همین دلیل دارای امتیاز خوبی برای نصب روی زمین هستند.

لیست­ قیمت­ داکت­ کف ­خواب­ البرز

داکت شرکت البرز به خاطر مواد مرغوبی که در تولید و ساخت آن­ها به کار رفته­ است قابل منعطف شدن هستند. داکت کف­‌خواب البرز به خاطر قابلیت جداشونده­ای که دارد می­تواند سیم ها و کابل ها را دریک نقطه متمرکز کند.

لیست­ قیمت­ داکت­ دودمان

داکت دودمان در اندازه های مختلف عرضه می­شود و به واسطه همین اندازه­‌ها قابل شناسایی هستند. پی وی سی موجود در این داکت­ها تخریب و  بازسازی را برای مشتری به حداقل می­رساند.

لیست قیمت داکت روکار

لیست­ قیمت­ داکت­ روکار

یکی از مشکلاتی که در سیم­کشی روکار وجود دارد این­است که ممکن ­است در اثر حادثه دچار اتصالی و قطعی شوند یه خاطر همین از داکت روکار استفاده می­شود. لیست قیمت داکت روکار در انواع مختلف در ابتدا صفحه ارائه شده است.

لیست­ قیمت­ روز­ داکت

داکت­‌ها مجراها یا گذرگاه­‌هایی هستند که درگرمایش و تهویه مطبوع برای انتقال و حذف هوا استفاده می­شوند. جریان هوای مورد نیاز شامل، به عنوان مثال، هوای تامین ، هوای برگشتی و هوای خروجی است. کانال ها معمولاًهوای تهویه را نیز به عنوان بخشی از هوای خدمات می­کنند. به این ترتیب، کانال‌های هوا یکی از روش­‌های تضمینی کیفیت هوای داخلی قابل قبول و همچنین آسایش حرارتی هستند.

لیست­ قیمت­ داکت ­زمینی

داکت زمینی که درجاهای مختلف برای جابه­جایی سیم­های تلفن و شبکه و برق استفاده می­شود داکت زمینی انواع مختلفی دارد . نمای دورتادور داکت زمینی حجم کمی دارد و به شکل دایره هست. بیشتر داکت­های زمینی دارای بخش جداکننده هستند تا مانع از اختلال شوند.

لیست­ قیمت­ داکت­ شیاردار

در داکت شیاردارجریان در جهت جریان به صورت دوره­ای در نظر گرفته می شود و توسط دیواره­‌های کناری مجرا در جهت عرضی محدود می شود. موج‌های دیواره‌های بالا و پایین شکلی از سینوسی دارند که به صورت جریانی و شیارهای طولی را تشکیل می‌دهند.

لیست ­قیمت­ داکت ­صنعتی

لیست قیمت داکت صنعتی برای اطلاع از بهترین قیمت بازار در این برگه منتشر شده است. ئاین داکت برای تامین نیازهای مختلف از جمله تهویه صنعتی ، استخراج گرد و غبار و انتقال پنوماتیک استفاده می‌شود.