روتر
درخواست پیش فاکتور
0
سوئیچ سیسکو 24 پورت مدل WS-C2960+24TC-L
سوئیچ سیسکو 24 پورت مدل WS-C2960+24TC-L
سوئیچ سیسکو 24 پورت مدل WS-C2960+24TC-L
سوئیچ سیسکو 24 پورت مدل WS-C2960+24TC-L
سوئیچ سیسکو 24 پورت مدل WS-C2960+24TC-L

سوئیچ سیسکو 24 پورت مدل WS-C2960+24TC-L

WS-C2960+24TC-L Catalyst 2960 Plus Switch
SKU:
C2960+24TCL
5.0(1)
1 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

ریفر

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
محصولات مشابه :
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان
ویژگی های محصول

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960+24TC-L:

  • برند: سیسکو
  • کدمحصول: WS-C2960+24TC-L
  • پورت: 24 پورت اترنت 10/100
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی

نقد و بررسی محصول

سوئیچ سیسکو 24 پورت مدل WS-C2960+24TC-L

شکل 1 : ظاهر سوئیچ سیسکو 24 پورت مدل WS-C2960+24TC-L [caption id="attachment_7244" align="aligncenter" width="800"]سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960+24TC-L | فروش تجهیزات شبکه | سوئیچ سیسکو | cisco switch | قیمت سوئیچ شبکه 24 پورت WS-C2960+24TC-L | خرید تجهیزات شبکه سیسکو | سوییچ 24 پورت Cisco ظاهر کلی سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960+24TC-L[/caption] جدول 1:
نگاه اجمالی
WS-C2960+24TC-L کد محصول
 U1/قابل نصب روی رک نوع محفظه
LAN Base  ویژگی کلی
(SFP or 1000BASE-T) 2   Uplink رابط های
24 پورت اترنت 10/100 پورت
16 Gbps پهنای باند حمل و نقل
6.5 Mpps عملکرد حمل و نقل
128 MB رم
64 MB فلش مموری
4.4cm x 45.0 cm x 24.2 cm ابعاد
7.73 Kg وزن بسته
شکل 2 : سوئیچ از روبرو [caption id="attachment_7245" align="aligncenter" width="800"]سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960+24TC-L | فروش تجهیزات شبکه | سوئیچ سیسکو | cisco switch | قیمت سوئیچ شبکه 24 پورت WS-C2960+24TC-L | خرید تجهیزات شبکه سیسکو | سوییچ 24 پورت Cisco تصویر سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960+24TC-L از روبرو[/caption]

Note: ①Switch LEDs ②Mode button ③24*10/100 ports ④Dual-purpose ports

  • سوئیچ های LED شامل SYST، RPS، وضعیت، دوبلکس و سرعت LED
  • پورت دو منظوره پشتیبانی از پورت uplink SFP و 1000BASE-T
شکل 3 : سوئیچ از پشت [caption id="attachment_7246" align="aligncenter" width="800"]سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960+24TC-L | فروش تجهیزات شبکه | سوئیچ سیسکو | cisco switch | قیمت سوئیچ شبکه 24 پورت WS-C2960+24TC-L | خرید تجهیزات شبکه سیسکو | سوییچ 24 پورت Cisco تصویر سوییچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960+24TC-L از پشت[/caption]

Note: ①RJ-45 console port ②Fan exhaust ③RPS connector ④AC power connector

تجهیزات جانبی جدول 2 لوازم جانبی WS-C2960 + 24TC-L را نشان می دهد. جدول 2:
مدل توضیحات
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
دریافت اطلاعات بیشتر آیا در مورد سیسکو Catalyst C2960+24TC-L سوالی دارید؟ اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.
مشاهده بیشتر
مشخصات کالا
نوع سوئیچ سیسکو
+
PoE
ندارد
نوع سوئیچ
مدیریتی
سرعت پهنای باند
16 گیگابیت بر ثانیه
قابلیت استک شدن
ندارد
تعداد پورت شبکه
24 پورت
Uplinks
Eth: 1*1G + 1*SFP
سری سوئیچ سیسکو
2960
مقایسه کالاهای مشابه
امتیاز
بدون امتیاز
قیمت
۳٬۶۰۰٬۰۰۰
۳٬۹۰۰٬۰۰۰
۳٬۶۰۰٬۰۰۰
دیدگاه کاربران
5.0 از 5
از مجموع 1 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
1دیدگاه ثبت شده است
آبان شریف
کاربر سایت
5
سری پلاس انتخاب هوشمندانه ای برای ما بوده .ممنون از سایت خوب شما و همکارانتون که این مدل رو به ما پیشنهاد دادند
خرید این محصول را توصیه میکنم
پرسش و پاسخ
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند