, ,

پچ کورد فیبر نوری ST-ST داپلکس مالتی مود لگراند

لگراند (Legrand)
در دسترس:

در انبار موجود نمی باشد


:ST-ST Duplex – multimode ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • نوع کابل: Multimode
  • تعداد فیبر:  Duplex
  • نوع کانکتور: ST-ST
  • نوع پولیش: UPC

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

پچ‌کورد فیبرنوری ST-ST داپلکس مالتی‌مود لگراند

مشخصات فنی پچ‌کورد فیبرنوری ST-ST:

کابل‌های رابط فیبرنوری (پچ‌کورد فیبرنوری) جهت برقراری ارتباط بین پریزهای دیواری و تجهیزات و یا بین تجهیزات فعال و پچ پنل‌ها استفاده شود. این کابل‌ها در انواع دو رشته و یا تک رشته single mode و multi mode وجود دارند. همچنین با توجه به کانکتورهای موجود در مدل‌های ST _SC _MTRJ _LC و یا ترکیباتی از آن‌ها نوع ارتباط تفاوت می‌کند.

 

متراژ

3 متری, 2 متری

برند

تعداد فیبر

نوع فیبر

نوع پولیش

نوع کانکتور

بر اساس 0 ​​بازبینی

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای “پچ کورد فیبر نوری ST-ST داپلکس مالتی مود لگراند”نظر میدهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: امین کریمی
  • فروشنده: امین کریمی
  • آدرس:
  • 5.00 5.00 امتیاز از 1 دیدگاه
  • ثبت نام

رمز عبور خود را گم کرده اید؟ لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. شما یک ایمیل بازیابی رمز عبور از سمت ما دریافت خواهید کرد که می توانید بعد از آن رمز عبور جدید برای خود تنظیم کنید.
ما اطلاعات شخصی شما را با هیچ کس به اشتراک نمی گذاریم.