مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

اکسس پوینت دی لینک D-Link

جستجو پیشرفته

بررسی اکسس پوینت دی لینک D-Link

دی لینک، نامی است آشنا در عرصه تجهیزات اکتیو شبکه که از دیرباز به تولید قطعات مورد استفاده در شبکه‌های مختلف پرداخته است و امروزه، با تولید اکسس پوینت‌های خود، تحت عنوان اکسس پوینت دی لینک D-Link توانسته است به عضوی جدانشدنی در شبکه‌های مدرن تبدیل شود.

مدل های مختلف اکسس پوینت دی لینک D-Link

اکسس پوینت دی لینک D-Link در مدل‌‌های مختلفی تولید و عرضه شده‌اند و هرکدام از آن‌ها، ویژگی‌های بسیار به خصوصی دارند که باعث می‌شود در شبکه‌های مختلف خانگی، اداری و تجاری بزرگ از آن‌ها استفاده شود. اکسس پوینت‌های دی لینک، بسیار متنوع هستند و لذا می‌توانند پاسخگوی نیاز بسیاری از شبکه‌ها باشند به طوری که از اکسس پوینت‌ های بسیار کوچک و پاسخگوی نیاز شبکه‌های خانگی عادی، تا اکسس پوینت‌های بسیار بزرگ و مدرن و پاسخگوی شبکه‌های غول آسا تولید و عرضه شده‌اند. به همین دلیل، اکسس پوینت‌های دی لینک، قابلیت اتصال با سرعت‌های مختلفی را دارا می‌باشند به طوری که به عنوان مثال می‌توان به اکسس پوینت دی لینک در مدل‌ DAP-2310 اشاره کرد که می‌تواند کاربران را تا سرعت 300 مگابیت در در ثانیه، به اینترنت متصل کند.

همچنین برند دی لینک دارای اکسس پوینت‌های دو باند بسیار پر سرعت مانند DAP-2695 نیز هست که توانسته است کاربران را تا سرعت 450 مگابیت در ثانیه در باند 2.4 گیگاهرتز و تا سرعت 1300 مگابیت در ثانیه، در باند 5 گیگاهرتز، به شبکه متصل کند و به همین دلیل به عنوان یکی از پیشروترین برند‌ها در تولید اکسس پوینت‌ها شناخته شود. همچنین بسیاری از اکسس پوینت دی لینک D-Linkعلاوه بر این می‌توانند اینترنت‌های کابلی را، به صورت وایرلس برای اتصال کاربران فراهم کنند، قابلیت اتصال به وایرلس موجود را نیز دارند و همین امر باعث می‌شود بتوان از آن‌ها در فضاهایی که اینترنت وایرلس وجود دارد نیز استفاده کرد و به کمک آن‌ها این اینترنت را برای کاربران بیشتری فراهم کرد. همچنین به دلیل همین قابلیت، اکسس پوینت‌های دی لینک را نیز می‌توان به یکدیگر متصل کرد و با کمک این ویژگی، تعداد کاربران بسیار بیشتری را به شبکه‌ای پرسرعت متصل کرد و از مزایای اینترنت مدرن، بهره برد.

خرید اکسس پوینت دی لینک D-Link

برای خرید اکسس پوینت دی لینک از بخش بالای این صفحه میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید کنید. همچنین برای مشاوره با بخش فروش می توانید با شماره 35000020-021 تماس حاصل فرمایید.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز