درخواست پیش فاکتور
0

پچ پنل 24 پورت

جستجو پیشرفته
برای خرید پچ پنل 24 پورت از دسته تجهیزات پسیو شبکه باید نکاتی را بدانید که در این مقاله به آن‌ها می‌پردازیم. قبل از هر چیزی پچ پنل شبکه 24 پورت به دستگاهی اشاره دارد که  برای سازمان‌دهی کابل‌ شبکه و پچ کورد شبکه به کار می‌رود و  با 24 پورت تا 24 اتصال را پشتیبانی کرده و بین نقاط انتهایی کابل‌های شبکه و دیگر تجهیزات شبکه‌ مثل هاب، روتر و سوئیچ شبکه قرار می گیرد و کابل‌های شبکه از طریق پچ پنل شبکه به این تجهیزات متصل می‌شوند.

خرید انواع پچ پنل 24 پورت

برای خرید پچ پنل با توجه به پشتیبانی از کابل شبکه، داشتن کیستون و جنس کابل شبکه به گزینه‌های متنوعی دسترسی خواهید داشت که در ادامه به این دسته‌بندی‌ها اشاره شده است. همچنین این پچ پنل‌ها در تنوع بیشماری به واسطه تکنولوژی‌های منحصر به فرد تولیدکنندگان در بازار عرضه شده‌اند.

1. پچ پنل 24 پورت unloaded در مقابل  loaded

[caption id="attachment_22916" align="aligncenter" width="696"]پچ پنل 24 پورت unloaded و  loaded پچ پنل 24 پورت unloaded و  loaded[/caption] پچ پنل‌های 24 پورت از نظر داشتن کیستون یا به اصطلاح عامیانه سوکت به 2 دسته loaded و unloaded  تقسیم بندی می‌شوند. loaded به معنای دستگاهی بدون قابلیت اضافه کردن کیستون شبکه و unloaded به معنای خالی و دستگاهی با قابلیت اضافه کردن کیستون شبکه است.

2. پچ پنل 24 پورت cat6 sftp در مقابل cat6 utp

باید بدانید که نه‌ تنها کابل‌های شبکه از نظر داشتن محافظ به دو دستۀ SFTP و UTP تقسیم می‌شوند، پچ پنل‌ شبکه نیز در نوع سوکت خود تفات‌های داشته و به دو نوع کلی با محافظ و بدون محافظ تقسیم می‌شوند. در حقیقت پچ پنل SFTP از کابل و  پچ کورد SFTP و پچ پنل UTP از کابل و پچ کورد UTP پشتیبانی می‌کند.

3. پچ پنل 24 پورت فیبر نوری در مقابل پچ پنل شبکه اترنت

پچ پنل‌های 24 پورت در دو دسته پچ پنل فیبر نوری و پچ پنل شبکه دسته بندی می‌شوند. پچ پنل‌های  24 پورت پورت فیبر نوری  نیز چندین کابل فیبر نوری، پچ کورد فیبر نوری و دیگر تجهیزات فیبرنوری را به هم متصل می کند. این نوع پچ پنل معمولاً یک محفظه فلزی است  اجزای آن شامل بدنۀ اصلی، محل نصب آداپتور، محل ورود کابل، کاست (سینی) و فضای ذخیره سازی اضافی برای کابل است. با توجه به پرهزینه بودن ایجاد شبکه فیبر نوری و گران بودن کابل و تجهیزات فیبر نوری استفاده از این نوع پچ پنل مزایایی دارد که به شرح زیر است:
  • سازمان‌دهی متمکز
  • حفظ و نگهداری کابل و پچ کورد از شکستگی و آسیب
  • حفط و نگهداری اتصالات نهایی و فیوژن های زده شده
  • مدیریت آسان با شماره و لیبل کذاری

 بهترین برند برای خرید پچ پنل 24 پورت

برندهای زیادی اقدام به تولید پچ پنل با 24 پورت کردند که از  محبوب‌ترین و پربازدیدترین در میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • پچ پنل 24 پورت لگراند LEGRAND
  • پچ پنل 24 پورت کی نت KENT
  • پچ پنل 24 پورت ای‌ ام پی AMP
  • پچ پنل 24 پورت دی لینک D-Link
  • پچ پنل 24 پورت نگزنس NEXANS
  • پچ پنل 24 پورت اشنایدر

قیمت پچ پنل 24 پورت

پچ پنل 24 پورت با توجه به اینکه در مدل‌های مختلفی و توسط کمپانی‌های بسیاری ساخته می‌شود، قیمت متنوعی نیز دارد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارایی و قیمت پچ پنل 24 پورت با کارشناسان برقچی در تماس باشید.

جمع بندی

خرید پچ پنل 24 پورت نیاز به نکاتی دارد که در این مقاله به آنها پرداختیم. می‌دانیم که پچ پنل 24 پورت  دستگاهی مناسب برای سازمان‌دهی کابل‌ شبکه و پچ کورد شبکه است و از نظر محافظ به دو نوع SFTP و UTP تقسیم می‌شود. از نظر داشتن سوکت برای اتصال به کابل و پچ کورد نیز به دو نوع loaded و Unloaded تقسیم می‌شود و به عنوان پلی ارتباطی، نظم دهنده، نگهدارنده بین نقاط انتهایی کابل‌های شبکه و دیگر تجهیزات شبکه‌ مثل هاب، روتر و سوئیچ شبکه قرار می گیرد.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز