درخواست پیش فاکتور
0
barghchi

پیگتل فیبرنوری نگزنس LC مالتی مود

LC Simplex- Multimode
کد کالا:
N123.5MLA
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع ترین ارسال:ارسال از 1 روز کاری دیگر
barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان
ویژگی های محصول

:LC Simplex- Multimode ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • Multimode
  • تعداد فیبر: Simplex
  • نوع کانکتور: LC

نقد و بررسی محصول

پیگتل فیبرنوری LC مالتی مود نگزنس

  Simplex SC/UPC 50/125 OM2 Multimode Fiber Optic Pigtail کد محصول : N123.5MLA  برند : نگزنس (Nexans) مشخصات فنی :

  • LC
  • Simplex
  • Multimode
  • رنگ کابل  فیروزه ای
  • متراژ: 1 متری
مشاهده بیشتر
مشخصات کالا
متراژ
1 متری
تعداد فیبر
Simplex
دیدگاه کاربران
بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
پرسش و پاسخ
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند