درخواست پیش فاکتور
0

اکسس پوینت میکروتیک MikroTik

جستجو پیشرفته

بررسی اکسس پوینت میکروتیک MikroTik

میکروتیک، نام یک برند نام‌آشنای تولید کننده تجهیزات شبکه می‌باشد که امروزه با تولید و عرضه اکسس پوینت‌های خود تحت عنوان اکسس پوینت میکروتیک MikroTik توانسته است در بازار جهانی شبکه، قد علم کند. اکسس پوینت‌های میکروتیک، با توجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که دارند و براساس نوع شبکه هدف، تقسیم‌بندی شده‌اند و بر همین اساس در مدل‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند.

اکسس پوینت میکروتیک MikroTik از ابعاد بسیار کوچک، به طوری که مناسب شبکه‌های خانگی کوچک می‌باشند تا اکسس پوینت‌های چند منظوره بزرگ، و مخصوص شبکه‌های تجاری و اداری مدرن، در دسترس هستند و به همین دلیل در بسیاری از شبکه‌های حال حاضر جهان، از آن‌ها استفاده می‌شود. همچنین توجه به این نکته الزامی است که بسیاری از اکسس پوینت‌های میکروتیک، به صورت مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی تولید و عرضه شده‌اند و لذا کاربرانی که نیازمند نصب و راه‌اندازی اکسس پوینت‌ها در محیط بیرونی هستند، باید قبل از اقدام به خرید، حتما این ویژگی اکسس پوینت میکروتیک MikroTik را مورد بررسی قرار دهند تا بتوانند از اینترنت پرسرعت در شرایط محیطی سخت نیز استفاده کنند.

مدل های اکسس پوینت میکروتیک MikroTik

همچنین بسیاری از مدل‌های پیشرفته اکسس پوینت‌های میکروتیک، به صورت دو باند تولید و عرضه شده‌اند و لذا از دو باند 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز برای انتقال اطلاعات به صورت وایرلس بهره می‌برند که باعث افزایش سرعت و کیفیت اتصال می‌شود. بسیاری از مدل‌های اکسس پوینت‌ MikroTik دارای قابلیت‌های منحصر به فرد فراوان دیگری نیز هستند به طوری که به عنوان مثال در مدل hAP ac2، پورت usb نیز تعبیه شده است که با استفاده از آن می‌توان مودم اینترنت همراه 3g/4g را به اکسس پوینت، متصل کرد و کاربران بسیار زیادی را از اینترنت پرسرعت بهره مند ساخت. علاوه بر این بسیاری از مدل‌های اکسس پوینت‌های میکروتیک دارای چندین پورت اترنت نیز می‌باشند که این امر به این معنی است که این اکسس پوینت‌ها، قابلیت کارکرد به عنوان یک روتر را نیز دارند و همین امر باعث می‌شود که این اکسس پوینت‌ ها، به گزینه‌ای اصلی برای استفاده در شبکه‌های مختلف، تبدیل شود.

خرید اکسس پوینت میکروتیک MikroTik

برای خرید اکسس پوینت میکروتیک از بخش بالای این صفحه میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید کنید. همچنین برای مشاوره با بخش فروش می توانید با شماره 35000020-021 تماس حاصل فرمایید.