درخواست پیش فاکتور
0

لیست قیمت تلفن تحت شبکه VoIP

جستجو پیشرفته
ردیفمحصولقیمت
0گیت وی 4 پورت FXO نیوراک HX440G
۶٬۰۰۰٬۰۰۰
1گیت وی نیوراک مدل HX420G-2FXO
۴٬۲۰۰٬۰۰۰
2گیت وی 8 پورت FXO نیوراک MX8G
۱۱٬۱۰۰٬۰۰۰
3گیت وی 8 پورت FXS نیوراک MX8A
۹٬۰۰۰٬۰۰۰
4گیت وی 4 پورت FXS نیوراک HX404G
۳٬۸۰۰٬۰۰۰
5گیت وی 2 پورت FXS نیوراک HX402G
۳٬۱۰۰٬۰۰۰
6گیت وی 2 پورت FXO و 2 پورت FXS نیوراک HX422E
ندارد
7گیت وی 16 پورت FXS نیوراک MX60
ندارد
8گیت وی 16 پورت FXO نیوراک MX60E
ندارد

در این صفحه لیست قیمت تلفن تحت شبکه VoIP در اختیار شما قرار گرفت تا با مقایسه محصولات با بهترین قیمت، بهترین انتخاب را داشته باشید. ارتباطات802.11 VoIP Wi-Fi بسیار ایمن، قابل اعتماد، با کیفیت بالا است. تلفن تحت شبکه سیسکو با باتری های بیرونی با عمر طولانی ارائه می‌شود. در ابتدا به لیست قیمت تلفن تحت شبکه VoIP براساس برند تولید کننده ارائه شده است.

تلفن تحت شبکه گرنداستریم

لیست قیمت تلفن تحت شبکه گرند استریم

لیست قیمت تلفن تحت شبکه گرند استریم برای اطلاع از بهترین قیمت منتشر شده است. سری 2600GRP تلفن های IP درجه یک حامل هستند که برای استقرار انبوه طراحی شده اند. این سری از طراحی نسل جدید تلفن های IP دارای شبکه، تجربه کاربری مجدد، سیستم عامل یکپارچه و گزینه های ویژگی قدرتمند است. برای تامین مدیریت، این سری توسط سیستم مدیریت دستگاه تلفن تحت شبکه گرند استریم پشتیبانی می‌شود، که یک ارتباط برای پیکربندی، ارائه، مدیریت و نظارت بر نقاط پایانی Grandstream می‌کند. سری GRP که برای ارائه خدمات دهی و سایر بازارها با حجم بالا طراحی شده است، یک پلتفرم صوتی قدرتمند، با استفاده از شرکت آسان با قابلیت‌های نسل بعدی ارائه می‌شود.

لیست قیمت تلفن تحت شبکه دی لینک

برای خرید به صرفه و هوشمندانه تر، اطلاع از لیست قیمت تلفن تحت شبکه دی لینک در برقچی را از دست ندهید. تحت شبکه دی لینک که آزادی اتصال بی سیم و اینترنت Voice over IP (VoIP) را در یک تلفن قابل حمل ارائه می‌دهد. با استفاده از تلفن VoIP، کاربران خانگی و همکارهای تجاری این پتانسیل را دارند که به طور چشمگیری هزینه های تلفن های محلی و راه دور را در مقایسه با یک سرویس تلفن استاندارد کاهش دهند. این نوع تلفن دارای یک صفحه نمایش LCD رنگی روشن و بزرگ است. اطلاعات مربوط به تاریخچه تماس، ورودی های دفترچه آدرس و شماره تماس گیرنده را نشان می دهد. همچنین از قابلیت تماس راحت و موارد دیگری از جمله شماره گرفتن مجدد، بی صدا، نگه‌داری و پیام متنی پشتیبانی می‌کند. تلفن تحت شبکه دی لینک راحتی اتصال بی سیم و ویژگی های صرفه جویی در هزینه خدمات تلفن اینترنتی را فراهم می­کند.

لیست قیمت تلفن تحت شبکه یالینک

تلفن تحت شبکه یالینک یک نام تجاری جهانی است که در کنفرانس های ویدئویی، ارتباطات صوتی و راه حل های همکاری با بهترین کیفیت، فناوری نوآورانه و تجربه کاربر پسند تخصص دارد. Yealink در سهام بازار جهانی محموله‌های تلفن SIP در رتبه اول قرار دارد. برای دریافت لیست قیمت تلفن تحت شبکه یالینک در ابتدای این برگه جدول را بررسی کنید.

عوامل موثر در قیمت تلفن تحت شبکه

به شبکه های تلفن تحت شبکه و سیستم های مدرن تلفن ابری، دستگاه های ارتباطی سیار را می توان به راحتی در سیستم های تلفن ادغام کرد. تلفن همراه می تواند از طریق یک اتصال استاندارد از طریق شبکه تلفن همراه و هم از طریق Wifi به سیستم تلفن ابری متصل شود. یک برنامه مناسب در دستگاه تلفن همراه می‌توانید از طریق یک شماره تلفن ثابت به آن دسترسی داشته باشید. همچنین، عملکردهای سیستم، مانند عملکردهای انتظار تماس، کنفرانس یا سوئیچینگ را می توان بین سیستم تلفن ابری و شبکه تلفن همراه فعال کرد. برای فعال کردن صورت‌حساب تماس‌های کاربران تلفن همراه از طریق سیستم تلفن مرکزی، ویژگی‌هایی مانند Call-Through یا Call-Back در دسترس هستند. هنگام تغییر نوع شبکه ای که یک کاربر تلفن همراه به آن متصل است. فناوری به نام انتقال به مکالمه می دهد بدون وقفه ادامه می دهد.