درخواست پیش فاکتور
0
barghchi
barghchi
barghchi
barghchi
barghchi

ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-SR

Cisco X2-10GB-SR-C Transceiver Module
کد کالا:
X2-10GB-SR
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع ترین ارسال:ارسال از 1 روز کاری دیگر
barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان
ویژگی های محصول
ویژگی های ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-SR
  • قابلیت انتقال اطلاعات تا متراژ: 300m
  • سرعت انتقال اطلاعات: 10.3Gbps
  • مناسب برای اتصال یه فیبر های نوری از نوع: multi Mode
  • نوع کانکتور: Dual SC/PC

نقد و بررسی محصول

بررسی ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-SR

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-SR در بازار تجهیزات شبکه برای اتصال به فیبر های نوری از نوع Multi Mode مناسب می‌باشد.این ماژول برای مسافت کوتاه تا مقدار 300 متر را پشتیبانی می کند.این مدل از ماژول سیسکو، از کانکتور Dual SC/PC بهره می‌برد

 ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR با سرعت بالای 10 گیگابایت توانایی انتقال اطلاعات را دارد.طول موجی که این ماژول خوش ساخت و با کیفیت پشتیبانی می‌کند، با مقدار 850nm می‌باشد.توان قدرت نوری این ماژول برابر با 4dB است.قدرت انتقال و حساسیت دریافت برای این ماژول به ترتیب برابر با -6~-1dBm و  10dBm- می‌باشد.مصرف برق در ماژول X2-10GB-LR بسیار کاهش پیدا کرده بطوریکه در این مدل برابر  4 وات می باشد.

دمای آسایش و عملیاتی در این ماژول 0 تا 70 درجه سانتی گراد است.این ماژول دارای استاندارد CE, FCC, TUV, UL, RoHS, ISO9000:2001 می باشد.یک امکان ویژه که ماژول ها به کاربران می‌دهد این است که درگاه رابط ماژول میتواند نسبت به نوع گیرنده، تجهیز شود. اگر میخواهید از سرعت بیشتر و رفاه حال خوشابند برخوردار شوید و از زحمت های نصب انواع نرم افزار و سخت افزار های اضافی دور بمانید، بی شک گزینه استفاده از ماژول ذر بستر شبکه شما نسبت به نسل قدیمی رابط های ثابت یا اتصالات ماژولار، یک انتخاب ایده آل می‌باشد. درکل این ماژول میتواند یک رابط فیبری خوبی برای نیاز کاریری شما باشد و امید است که سایت برقچی با خدمات درجه یک خود، آرامش و راحتی کاربران خود را با عرضه و تحویل محصولاتی که دارای ضمانت سلامت کالا می‌باشد، فراهم کند.همچنین تیم فروش سایت برقچی از زمان خرید تا عرضه محصول با شما همراه بوده و خدمات مشاوره ای لازم برای یک انتخاب هوشمندانه، همسو با نیاز کاربر را فراهم میسازد.
مشاهده بیشتر
مشخصات کالا
Service & Support
90 days warranty ,
Limited warranty
Form Factor
Plug-in module
Data Link Protocol
10 GigE
دیدگاه کاربران
بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
پرسش و پاسخ
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند