درخواست پیش فاکتور
0

مودم فیبر نوری هوآوی

جستجو پیشرفته
3.6
مودم فیبر نوری هواوی مدل HG8546M
barghchi

مودم فیبر نوری هوآوی مدل HG8546M

۱٬۴۰۰٬۰۰۰
۱٬۳۰۰٬۰۰۰
WiFi 6
قوی ترین
3.3
مودم فیبرنوری هوآوی EchoLife HG8245C
barghchi

مودم فیبرنوری هوآوی EchoLife HG8245C

۱٬۳۵۰٬۰۰۰
۱٬۰۲۰٬۰۰۰
3.3
مودم فیبر نوری هواوی مدل HG8546M
barghchi

مودم ONT هوآوی مدل HG8546MGM1

۱٬۴۰۰٬۰۰۰
۱٬۲۴۰٬۰۰۰
با توجه به اهمیت و جایگاه فیبر نوری و استفاده از این بستر در ساختار مودم‌ها، در مطلب پیش رو بنا داریم تا در مورد چند گزینه از بهترین مودم‌های فیبر هوآوی از قبیل HG8245H، HG8546M و غیره سخن به میان آوریم. همچنین در خصوص سرعت، امکانات، مزایا و معایب و در کل هر آنچه که در مورد خرید مودم فیبر نوری هوآوی لازم است نکات مهمی را گردآوری کرده ایم. بنابراین از شما عزیزان دعوت می‌کنیم تا پایان این توضیحات همراه وبسایت برقچی بمانید.

معرفی بهترین مدل مودم فیبر نوری هوآوی

برند هوآوی در خط تولید خود انواع مختلفی از مودم‌های فیبر نوری را ایجاد می‌کند که در ادامه به هر کدام به صورت مختصر و مفسد اشاره می‌کنیم.

مودم فیبر نوری هوآوی مدل HG8245H:

این مدل مودم فیبر نوری به منظور دریافت خط‌های مخابرات و اینترنت با سرعت بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از شرکت‌های مخابرات در تهران از فیبر نوری برای سرویس‌دهی استفاده می‌کنند. مودم‌ HG8245H جزء بهترین و پرفروش‌ترین مودم‌های هوآوی است و کاربران زیادی به دنبال خرید مودم فیبر نوری هوآوی برای نیازهای خود هستند. این مودم امکانات بسیاری دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم: [caption id="attachment_23359" align="aligncenter" width="696"]مودم فیبر نوری هوآوی مدل HG8245H مودم فیبر نوری هوآوی مدل HG8245H[/caption] 1- داشتن 4 پورت لن با سرعت بالا است. 2- داشتن 2 پورت RJ11 برای گرفتن خطوط خارجی تلفن مورد دیگر آن به شمار می‌آید. 3- دارای دو آنتن است. 4- دارای WiFi داخلی است. 5- اتصال به اینترنت پرسرعت از طریق فیبر نوری امکان پذیر است. 6- داشتن یک آنتن بلند که سبب خواهد شد که مودم  برد بیشتری داشته باشد.

خرید انواع مودم فیبر نوری هوآوی

مودم فیبرنوری هوآوی مدل HG8245H UPC:

مودم نامبرده دارای دو پورت  با سرعت پورت شبکه 1000 است. نوع پورت فیبر نوری این مدل UPC می‌باشد و نهایتا دو عدد آنتن با سرعت انتقال داده 3 دسی‌بل دارد.

مودم فیبر نوری هوآوی مدل HG8546M:

این مودم تک پورت است و سرعت پورت آن 100 می‌باشد. نوع پورت نوری آن UPC می‌باشد. دو آنتن دارد که سرعت انتقال داده آن 3 دسی‌بل می‌باشد. [caption id="attachment_23358" align="aligncenter" width="696"]مودم فیبر نوری هوآوی مدل HG8546M مودم فیبر نوری هوآوی مدل HG8546M[/caption]

مودم ONT هوآوی مدل HG8546MGM1:

این مدل مودم هوآوی تک پورت است و سرعت پورت شبکه آن 100*3+100*1 می‌باشد. فیبر نوری این برند به صورت UPC است. دو آنتن با سرعت انتقال دیتای 5 دسی‌بلی دارد.

مودم فیبر نوری هوآوی مدل Echolife HG8245A:

تعداد پورت‌های این برند دو عدد است و سرعت آن 100 می‌باشد. نوع فیبر نوری این برند UPC می‌باشد. در دو نوع دو آنتن و بدون آنتن وجود دارد که سرعت انتقال داده دو آنتن آن 5 دسی‌بل است. [caption id="attachment_23550" align="aligncenter" width="720"]مودم فیبر نوری هوآوی مدل Echolife HG8245A مودم فیبر نوری هوآوی مدل Echolife HG8245A[/caption]

مزایای مودم فیبر نوری هوآوی

1- این دستگاه می‌تواند از راه دور از طریق پورت POTS تست شود. 2- باعث مصرف بهینه انرژی می‌شود،  چرا که به دلیل داشتن تراشه‌های SOC تا 25 درصد باعث کاهش مصرف انرژی می‌شود. 3- امکان استفاده همزمان چند کاربر از اینترنت را دارا است.

بهترین قیمت مودم فیبرنوری هوآوی

مودم‌های فیبر نوری هوآوی دو آنتن به نسبت مودم فیبر نوری یک آنتن، قیمت بالاتری دارند. از آنجا که مودم فیبر نوری اینترنت را از کابل‌های فیبر نوری می‌گیرد و این کابل‌ها به نسبت کابل‌های دیگر مثل کابل شبکه کیفیت‌ بیشتر و سرعت بهتری دارند در نتیجه قیمت بالاتری هم دارند. برای خرید بهترین قیمت مودم فیبر نوری ما از شما دعوت می‌کنیم به بخش فروشگاهی وبسایت برقچی مراجعه کنید تا بهترین قیمت مودم فیبر نوری را خریداری کنید.

مودم فیبر نوری هوآوی را از کجا بخریم؟

برای خرید مودم فیبر نوری هوآوی فروشگاهی را انتخاب کنید که محصولات آن داری ضمانت، کیفیت بالا و قیمت مناسب باشد. هم در فروشگاه‌های سطح بازار و هم وبسایت های معتبر همچون برقچی امکان خرید چنین محصولاتی فراهم است.

نکات مهم هنگام خرید مودم فیبر نوری هوآوی

1- اطمینان از ضمانت کالا را همواره لحاظ کنید. 2- راه اندازی و نصب مودم فیبر نوری به متخصص نیاز دارد که باید توسط توسط شرکت خدمات دهنده این امکان ایجاد شده باشد. 3-  مودم فیبر نوری هوآوی بیشتر برای کاربران خانگی و شرکت‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد پس اگر به دنبال خرید یک مودم خوب برای خانه خود هستید این مودم را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

نتیجه گیری

در مطالبی که مطالعه فرمودید، در مورد انواع مودم‌های فیبرنوری هوآوی صحبت شد که بسته به کارایی که دارند هر کدام قیمت و کیفیت مختص خود را به کاربران ارائه می‌دهند. لذا  در خرید مودم فیبرنوری هوآوی به این دو نکته توجه ویژه داشته باشید: اول اینکه قرار است از آن در کجا استفاده کنید مثلا منزل یا کسب و کار. مورد دوم هم سرعت مد نظرتان برای استفاده است. در پایان از شما عزیزان جهت مطالعه نکات لازم در خرید مودم‌ فیبرنوری هوآوی قدردانی می‌نماییم.