درخواست پیش فاکتور
0

سوئیچ سیسکو سری 3560

جستجو پیشرفته

خرید سوئیچ سیسکو سری 3560

سوئیچ سیسکو سری 3560 ، یکی دیگر از مجموعه سوئیچ‌های شبکه برند سیسکو است که به عنوان یک سوئیچ لایه 3 عمل می‌کند که این امر موجب افزایش کارایی این سوئیچ سیسکو در مقابل سوئیچ های پیشین می‌شود.

این سری از سوئیچ‌ها، سوئیچی با پیکربندی ثابت و با کلاس سازمانی است که دارای استاندار‌د IEEE 802.3AF و همچنین استاندارد POE سیسکو نیز هست که در اترنت‌ سریع و اترنت گیگابیت کاربرد دارد.

سوئیچ سیسکو سری 3560 ، برای استفاده در شبکه‌های سازمانی کوچک و یا در دفاتر توزیع شبکه مناسب است و پیکربندی‌های 1000/100/10 و POE را برای دستیابی به بیشترین بازدهی ممکن ترکیب کرده است. سوئیچ‌های سیکسو سری 3560، با توجه قابلیت‌ها و امکانات بسیاری که دارد، به گسترش کاربردهای دیگری از جمله تلفن IP، اتصالات وایرلس، نظارت‌های تصویری، سیستم‌های مدیریت ساختمان و کیوسک‌های ویدیویی از راه دور پرداخته است.

کاربرد سوئیچ سیسکو سری 3560

کاربرانی که از سوئیچ سیسکو سری 3560 استفاده می‌کنند، می‌توانند از سرویس‌های هوشمندانه شبکه نیز استفاده کنند که از آنها می‌توان به کیفیت خدمات(QOS) پیشرفته، محدودیت نرخ، لیست‌های کنترل دسترسی(ACLs)، مدیریت چند‌بخشی و روتینگ آی پی در عین حفظ سادگی سوئیچ اشاره کرد. همچنین پس از خرید سوئیچ شبکه سیسکو سری 3560 و درصورت بروز مشکل و یا برای خدمات پس از فروش، بدون پرداخت هزینه اضافه، می‌توان از اپلیکیشن cisco network assistant استفاده کرد. سوئیچ‌های سیسکو سری 3560، شامل مدل‌های بسیاری می‌شوتد و از 8 پورت تا 48 پورت اترنت 100/10 و 1000/100/10 قابل تهیه هستند.

همانطور که بیان شد، سوئیچ‌های سیسکو سری 3560، دارای قابلیت‌های بسیاری هستند که می‌توانند در شبکه های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. همچنین به دلیل تعدد مدل‌ها و تفاوت در تعداد پورت‌ها و قابلیت‌های متفاوت هرکدام از آن‌ها، از سوئیچ سیسکو سری 3560 بسته به نیاز و با توجه به فاکتور‌های موجود هر شبکه، می‌توان هم برای شبکه‌های خانگی و اداری کوچک و هم برای شبکه‌هایی که در آن‌ها قطعات و تجهیزات بسیار زیادی وجود دارند، استفاده کرد.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز