درخواست پیش فاکتور
0

کابل فیبر نوری شهید قندی

جستجو پیشرفته

کابل فیبر نوری شهید قندی

کابل فیبر نوری شهید قندی از محصولات تولیدی شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی است. این شرکت یکی از بهترین تولیدکنندگان کابل فیبر نوری در ایران به شمار می‌رود و به همین دلیل، کابل‌های فیبر نوری شهید قندی در کشور ما از شهرت و اعتبار بالایی برخوردار هستند. در ادامه بهتر است ذکر کنیم کابل‌های فیبر نوری شهید قندی در انواع مختلف و با مشخصات فنی متنوع تولید می‌شوند. این کابل‌ها برای استفاده در شبکه‌های مخابراتی، شبکه‌های رایانه‌ای، مراکز داده و سایر کاربرد‌های مرتبط با انتقال اطلاعات با سرعت بالا مناسب هستند. در ادامه تصمیم داریم شما را با انواع کابل فیبر نوری شهید قندی آشنا کنیم و اطلاعات دقیقی در مورد قیمت کابل فیبر نوری شهید قندی در اختیار شما قرار دهیم. در نهایت پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی با انواع کابل‌های فیبر نوری این شرکت تا پایان مقاله با ما در برقچی همراه باشید.

انواع کابل فیبر نوری شهید قندی

در این بخش از محتوا تصمیم بر این است تا شما در ابتدا کار با انواع کابل فیبر نوری شهید قندی آشنا شوید تا بتوانید با دید باز و آگاهی کامل برای خرید کابل فیبر نوری شهید قندی اقدام کنید. این نکته را در نظر داشته باشید شرکت شهید قندی کابل فیبر نوری را در انواع مختلف همچون (کابل فیبر نوری ژله فیلد خاکی، کابل فیبر نوری خشک خاکی، کابل فیبر نوری ژله فیلد کانالی، کابل فیبر نوری خشک کانالی و کابل فیبر نوری خشک کانالی) تولید و به بازار عرضه می‌کند که هر کدام دارای ویژگی‌ها و کاربرد‌های مختص به خود هستند. در ادامه به بررسی هر یک از این کابل‌ها خواهیم پرداخت.

کابل فیبر نوری ژله فیلد خاکی شهید قندی (OBFC)

اولین کابل فیبر نوری شهید قندی که تصمیم داریم به شما معرفی کنیم کابل فیبر نوری ژله فیلد خاکی است. در گام اول بهتر است با کاربرد‌های این کابل آشنا شوید، توجه داشته باشید این کابل برای نصب در مسافت‌های طولانی مناسب است. از سوی دیگر می‌توانید کابل فیبر نوری ژله فیلد خاکی شهید قندی را به صورت مستقیم زیر زمین قرار دهید. در ادامه بهتر است به این نکته هم اشاره کنیم که کابل فیبر نوری ژله فیلد خاکی شهید قندی از مقاومت بالایی در برابر عوامل مختلف برخوردار است و شما می‌توانید به سادگی از آن‌ها در محیط‌های محافظت نشده استفاده کنید. 

این کابل از ویژگی‌های متعددی هم برخوردار است برای مثال وجود روکش بیرونی از جنس پلی‌اتیلن که چگالی بالایی هم دارد می‌تواند جزء ویژگی‌های بارز این کابل فیبر نوری محسوب شود. یکی دیگر از ویژگی‌های کابل فیبر نوری ژله فیلد خاکی شهید قندی استفاده از ژله گرم در تولید آن است که باعث افزایش مقاومت این کابل در برابر نفوذ آب می‌شود. در انتها بهتر است ذکر کنیم در تولید این کابل موارد امنیتی رعایت شده است، برای مثال وجود روکش lszh که باعث افزایش مقاومت این کابل در مقابل آتش و حرارت می‌شود و در صورت وقوع آتش سوزی، روکش این کابل به هیچ وجه گاز هالوژن تولید نمی‌کند. در نهایت باید بدانید در پارامتر‌های مختلفی همچون تعداد کور (4 الی 72)، تعداد تیوب (1 الی 12)، تعداد فیلر (0 الی 5) با یکدیگر تفاوت دارند. 

کابل فیبر نوری خشک خاکی شهید قندی (OBUC) 

کابل فیبر نوری خشک خاکی شهید قندی یکی از انواع کابل‌های فیبر نوری تولید شده توسط شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی است. این کابل‌ها برای استفاده در پروژه‌های فنی طراحی شده‌اند و از دوام و طول عمر بالایی برخوردار هستند. این محصول هم دارای ویژگی‌های زیادی است برای مثال در تولید این نوع از کابل از نخ و نوار جاذب الرطوبه استفاده شده است که میزان مقاومت این کابل را در برابر نفوذ آب به شدت افزایش می‌دهد. از سوی دیگر این کابل دارای روکش مقاوم در برابر جوندگان است. در ثانی کابل فیبر نوری خشک خاکی شهید قندی در برابر اشعه ماورا بنفش هم مقاومت بالایی دارد. شاید بهتر باشد اطلاعاتی را هم در مورد مشخصات فنی کابل فیبر نوری خشک خاکی شهید قندی در اختیار شما قرار دهیم. در ابتدا بهتر است بدانید این کابل با تعداد کور متنوع (4 الی 72) تولید می‌شود. تعداد تیوب این کابل هم (0 الی 5) است. در مورد قطر خارجی این کابل باید ذکر کنیم مدل‌های متفاوت دارای قطر خارجی 17 الی 22 میلیمتر هستند.

کابل فیبر نوری ژله فیلد کانالی شهید قندی (OCFC)

کابل فیبر نوری ژله فیلد کانالی یکی از انواع کابل‌های فیبر نوری است که برای استفاده در کانال‌ها و داکت‌ها طراحی شده است. این کابل‌ها از ساختاری ساده و مقاوم برخوردار هستند و نصب و راه‌اندازی آسانی دارند. کابل‌های فیبر نوری ژله فیلد کانالی شهید قندی از ساختاری ساده و مقاوم برخوردار هستند. این کابل‌ها از یک هسته مرکزی غیر فلزی از جنس FRP، یک ژل فیلد برای محافظت از فیبر نوری در برابر نفوذ آب و رطوبت، و یک روکش بیرونی از جنس PVC یا HDPE تشکیل شده‌اند. در ادامه باید به این نکته اشاره کنیم که کابل‌های فیبر نوری ژله فیلد کانالی شهید قندی در ظرفیت‌های مختلف از 2 تا 288 فیبر نوری تولید می‌شوند. در ادامه بهتر است ذکر کنیم این کابل در 4 نوع (12 کور، 24 کور، 48 کور و 72 کور) تولید می‌شود. قطر خارجی کابل 12 کور و 24 کور به صورت تقریبی 12. 5 میلیمتر می‌باشد اما این عدد در کابل فیبر نوری ژله فیلد کانالی شهید قندی کمی متفاوت است. در واقع قطر خارجی کابل 48 کور حدود به 14. 5 میلیمتر و قطر خارجی کابل 72 کور حدود به 17. 5 میلیمتر می‌باشد.

کابل فیبر نوری خشک کانالی شهید قندی (OCUC)

کابل‌های فیبر نوری خشک کانالی شهید قندی محصولاتی با کیفیت و با عملکرد بالا هستند که برای استفاده در کانال‌ها و داکت‌ها مناسب هستند. این کابل‌ها از دوام و طول عمر بالایی برخوردار هستند و می‌توانند در شرایط سخت محیطی نیز به خوبی عمل کنند. این کابل در 4 نوع مختلف (12 کور، 24 کور، 48 کور و 72 کور) تولید می‌شود. شایان ذکر است بدانید قطر عنصر مرکزی کابل فیبر نوری 12 کور، 24 کور و 48 کور حدود به 2. 5 میلیمتر می‌باشد. اما قطر عنصر مرکزی کابل 72 کور تقریباً 3 میلیمتر است. 

قیمت کابل فیبر نوری شهید قندی 

اکثر افراد قبل از خرید کابل فیبر نوری تصمیم می‌گیرند برای استعلام قیمت آن اقدام کنند. در ابتدا باید بدانید قیمت کابل فیبر نوری شهید قندی به تعدا کور، تعداد فیلر تعداد فیبر و متراژ آن بستگی دارد. در گام اول باید نیاز خود را شناسایی کنید. اگر تصمیم دارید برای استعلام قیمت کابل فیبر نوری شهید قندی اقدام کنید بهتر است بدانید می‌توانید نام هر محصول را در وب سایت جستجو کنید و قیمت آن را مشاهده نمایید. وب سایت برقچی یک تیم را به بروزرسانی قیمت کابل فیبر نوری شهید قندی اختصاص داده است تا شما بتوانید در هر زمان و هر مکان با استفاده از اینترنت به جدید‌ترین قیمت کابل فیبر نوری شهید قندی دسترسی داشته باشید.

خرید کابل فیبر نوری شهید قندی

حال که تا این قسمت از محتوا را مطالعه کرده‌اید مطمئناً قصد دارید برای خرید کابل فیبر نوری شهید قندی اقدام کنید. برای خرید این محصول می‌خواهیم یک پیشنهاد جذاب به شما بدهیم. اولین پیشنهاد استفاده از متخصصان برقچی است. شما به سادگی می‌توانید به صورت رایگان از راهنمای خرید کابل فیبر نوری شهید قندی استفاده کنید و یک خرید هوشمندانه را تجربه نمایید. برای ایجاد ارتباط با کارشناسان باید با شماره 02135000020 تماس حاصل فرمایید.

نتیجه ‌گیری

در این محتوا اطلاعات دقیقی نسبت به انواع کابل فیبر نوری شهید قندی به دست آوردیه‌اید و در حال حاضر می‌توانید بر حسب اطلاعاتی که به دست آوردید، بهترین کابل فیبر نوری شهید قندی را انتخاب کنید. از سوی دیگر در این محتوا مواردی که بر روی قیمت کابل فیبر نوری شهید قندی تأثیر می‌گذارد را هم ذکر کردیم و بهترین راه را برای استعلام قیمت کابل فیبر نوری شهید قندی به شما ارائه نمودیم. در نهایت‌امیدواریم محتویات موجود در این مقاله بتواند به شما کمک کند تا با دید باز و آگاهی کامل برای خرید کابل مورد نظر خود اقدام کنید.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز