ارسال رایگان
درخواست پیش فاکتور
0

کابل شبکه دی لینک

expert
گفتگو با تیم فروش
استعلام قیمت کالا برای پروژه ها و کارفرمایان
جستجو پیشرفته

بررسی کابل شبکه دی لینک

یکی دیگر از کابل های شبکه، کابل شبکه دی لینک است، کابل شبکه D-LINK یا D – Link نام کابلی است که برند آن دی لینک است، این کابل مشابه هر کابل شبکه دیگر دارای انواع مختلفی است که می توان آن را برای هر شبکه ای مورد استفاده قرار داد.

کابل شبکه دی لینک به طور معمولی در طبقه کابل های شبکه قرار دارد که نوع بدون شیلد را برای آن در نظر می گیرند، بدون شیلد برای یک کابل ویژگی UTP را نمایان می سازد، با این تفسیر انواع مختلف و دیگری از کابل های شبکه همچون کابل شبکه FTP  و  SFTP را می توان نام برد.

با توجه به آن که هر یک از این کابل های شبکه با برند دی لینک D-LINK تولید می شوند قابلیت های نوع خود را خواهند داشت و با پوشش های محافظتی خاص خود معرفی می شوند، مشخصه روکش برای این محصول از نوع PVC است و متراژ کلاف آن در حدود 305  متر است که به صورت عمده به فروش می رسد.

مشخصه کابل شبکه دی لینک جنس مغزی آن نیز از نوع مس – CCC است، بنابراین می توان گفت این جنس برای سیم های آن مناسب ترین رسانای انتقال داده در شبکه به شمار می رود، کابل شبکه دی لینک با کابل UTP از نوع بدون شیلد تعریف می شود.

در حقیقت باید گفت کابل شبکه D-LINK از سوی شرکت سازنده دی لینک محصولات خود را روانه بازار تجهیزات شبکه می کند، رنگ اصلی و روکش بیرونی کابل شبکه D-LINK به رنگ طوسی است و روکش آن PVC می باشد.

جالب است بدانید که کابل شبکه دی لینک D-LINK به عنوان یک محصول عمده در کارتن های سفید و خاکستری به فروش می رسد که در هر کارتن یک رول 305 متری از کابل شبکه D-LINK تجهیز شده است، در حقیقت گارانتی این محصول می تواند اطمینان بیشتری را برای خرید به مشتری انتقال دهد.

خرید کابل شبکه دی لینک D-LINK

برای خرید کابل شبکه دی لینک میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر