جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

پچ کورد نگزنس NEXANS

جستجو پیشرفته
پچ کورد نگزنس NEXANS ب با متراژهای مختلف به بازار عرضه می شود که مناسب استفاده در تجهیزات شبکه از جمله سوئیچ شبکه نگزنس و پچ پنل‌ شبکه نگزنس به دو صورت Loaded و un-Loaded هستند. پچ کورد شبکه این برند به صورت UTP و SFTP در بازار موجود هستند. از پرطرفدارترین انواع پچ کابل شبکه می توان به متراژهای 5 متری، 10 متری و 20 متری در این برند اشاره کرد.

ویژگی‌های پچ کورد نگزنس NEXANS اصلی (اورجینال)

در معرفی پچ کابل شبکه نگزنس باید بگوییم این شرکت طیف وسیعی از محصولات اورجینال تجهیزات شبکه و مخابرات همچون پچ پنل، پچ کورد، کابل شبکه، کیستون، سوکت را تولید می‌کند. بنابراین برای تشخیص پچ کورد نگزنس اورجینال از تقلبی آن می‌توانید به روش های زیر عمل کنید: [caption id="attachment_22779" align="aligncenter" width="696"]ویژگی‌های پچ کورد نگزنس NEXANS اصلی ویژگی‌های پچ کورد نگزنس NEXANS اصلی[/caption] - استفاده از حرارت: کابل های شبکه تقلبی دارای مغزی از جنس آلومینیوم هستند و تنها روکش آن ها مسی است. به این کابل ها به اصطلاح CCA می گویند که سرعت و پهنای باند کمتری و نویزپذیری زیادی دارند. برای تشخیص این امر باید  روی مغزی و هادی کابل به طور مستقیم حرارت گرفت. مس در اثر حرارت تغییر رنگ می دهد و سیاه می شود اما هادی آلومینیومی در اثر حرارت مستقیم از بین می‌رود. - تست سرعت: سرعت انتقال داده و پهنای باند در شبکه هایی که با کابل LAN تقلبی بسته شده اند، بسیار پایین تر از شبکه هایی است که در آن از کابل LAN اصلی استفاده شده است. - تست فلوک: متخصصان شبکه به کمک آزمایش هایی مانند تست فلوک، عملکرد کابل شبکه را آنالیز می کنند و به کمک ارقام به دست آمده از اصلی یا تقلبی بودن آن آگاه می شوند. کابل شبکه اصلی می تواند تست های پرمننت و چنل را با هدروم بالای 5 در متراژ 90 متر پاس کند.

انواع پچ کورد شبکه نگزنس NEXANS

پچ کوردهای این برند در اندازه های متفاوتی یافت می‌شوند که از پرکاربردترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

. پچ کورد 30 سانتی نگزنس

. پچ کورد نیم متری نگزنس

. پچ کورد 2 متری نگزنس

. پچ کورد 3 متری نگزنس

. پچ کورد 5 متری نگزنس

پچ کورد شبکه نگزنس CAT6 UTP:

پچ کورد نگزنس CAT6 UTP در طول‌های 0.5, 1 , 2 , 3 و 5 متری با روکش LSZH ساخته می‌شوند که هنگام آتش سوزی دارای دود بسیار کم ( Low Smoke) و فاقد گاز سمی هالوژن (Zero Halogen) هستند.

پچ کورد شبکه نگزنس CAT6 SFTP:

پچ کورد نگزنس CAT6 SFTP نیز در طول‌های مشابه UTP  یافت می‌شوند و همچنین با با روکش LSZH ساخته می‌شوند که هنگام آتش سوزی دارای دود بسیار کم ( Low Smoke) و فاقد گاز سمی هالوژن (Zero Halogen) هستند. تفاوت آنها در استفاده SFTP از شیلد برای کابل است.

پچ کورد فیبر نوری نگزنس

[caption id="attachment_22780" align="aligncenter" width="696"]پچ کورد فیبر نوری نگزنس پچ کورد فیبر نوری نگزنس[/caption] پچ کورد فیبر نوری نگزنس از تجهیزات فیبرنوری معمولا در شبکه‌های مخابراتی استفاده می‌شود. پچ کورد فیبر نوری یک پل ارتباطی بین دستگاه های برقی و مخابراتی است.به عنوان مثال می توان از طریق این پچ کورد فیبر نوری یک دستگاه گیرنده دیجیتال را به یک تلویزیون مرتبط کرد و ارسال اطلاعات در آنها با کمک پالس های نوری انجام میشود. این کابل ها دارای هسته شیشه ای یا پلاستیکی بوده و چیزی شبیه به روکش اطراف آن را احاطه نموده و در نهایت اطلاعات به پالس های نوری تبدیل و با نور هدایت میشوند. از انواع پچ کورد فیبر نوری نگزنس می‌توان به موراد زیر اشاره کرد:

. پچ کورد فیبرنوری MM نگزنس

. پچ کورد فیبرنوری SM نگزنس

این پچ کوردها بر اساس کانکتور و استانداردهای سینگل مود و مالتی مود دسته بندی و نام گذاری می‌شوند. ممکن است هر دو کانکتور یک یکسان یا ترکیبی باشد. یکی از پرکاربرد ترین کانکتورهای فیبر نوری کانکتور SC است که به راحتی قابل استفاده بوده و  راحتی استفاده قیمت مناسب آن را به یکی از پرکاربرد ترین کانکتورهای فیبر نوری  با انواع استاندارد های IEC, TIA/EIA, NTT and JIS سازگاری دارد.

کانکتور فیبر نوری مدل SC :

از جنس پلاستیک با مغزی سرامیک ساخته شده و به صورت تک قل و یا دو قلو در بازار یافت می شود .

کانکتور فیبر نوری LC:

به عنوان یک کانکتور فشاری طراحی شده است که با یک چفت در جای خود قفل می شود.  کارکرد سریع‌تر و آسان‌ و اندازه کوچک آن از مزیتهایش به شمار می‌رود. اندازه LC که تقریباً نصف سایر کانکتورهای فیبر نوری است، می تواند در دستگاه هایی استفاده شود که فضای کمی برای پشتیبانی از اتصال فیبر نوری دارند. بنابراین با توجه به کانکتورها و مود فیبر نوری انواع پچ کورد فیبر نوری عبارت‌اند از:

1. پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC داپلکس سینگل مود و مالتی مود

2. پچ کورد فیبرنوری لگراند SC-LC داپلکس سینگل مود و مالتی مود

3. پچ کورد فیبرنوری لگراند SC-SC سیمپلکس سینگل مود و مالتی مود

4. پچ کورد فیبرنوری نگزنس سینگل مود APC SC-SC و ACC-UPC

لیست قیمت پچ کورد شبکه نگزنس CAT6

قیمت کابل شبکه نگزنس با توجه به کارایی آن، گروه، نوع کابل، نوع روکش، استاندارد و  تعیین می‌شود. در ادامه لیستی برای قیمت پرکاربردترین محصولات این برند ارائه داده ایم: . قیمت پچ کورد نگزنس CAT6 SFTP, UTP نیم متری: به ترتیب 17 و 25 هزار تومان . قیمت پچ کورد نگزنس CAT6 SFTP, UTP یک متری:به ترتیب 22 و 34 هزار تومان . قیمت پچ کورد نگزنس CAT6 SFTP, UTP دو متری:به ترتیب 29 و 44 هزار تومان . قیمت پچ کورد نگزنس CAT6 SFTP, UTP سه متری:به ترتیب 36 و 54 هزار تومان . قیمت پچ کورد نگزنس CAT6 SFTP, UTP پنج متری:به ترتیب 50 و 74 هزار تومان

نمایندگی خرید و فروش پچ کورد نگزنس

به این دلیل که برند نگزنس بسیار پرطرفدار و شناخته شده است، امکان وجود نمونه های تقلبی نیز بسیار است. بنابراین برای خرید این پچ کابل ها بهتر است به نمایندگی‌های فروش با سابقه بالا در ارائه خدمات مراجعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان برقچی در ارتباط باشید.

جمع بندی

پچ کورد نگزنس NEXANS در دو نوع مسی و فیبر نوری در بازار یافت می‌شود و بسیار پرکاربرد نیز است. برای اطمینان از اورجینال بودن این کالاها بهتر است به موراد ذکر شده دقت کنید. همچنین این پچ کورد که در متراژهای متفاوتی یافت می‌شود دارای عایق محافظتی خوبی است که آن را برای هر دو استفاده indoor و outdoor مناسب می‌کند. اگر به دنبال کیفیت و تضمین هستید این نوع پچ کوردها باید انتخاب اول شما باشند.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز