جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0
جستجو پیشرفته
پچ پنل AMP ساخت شرکت آمریکایی AMP است که از قدرتمندترین شرکت­‌های حال حاضر دنیا در زمینه­ ساخت تجهیزات شبکه است. این محصول در انواع 12، 24 پورت و غیره با استانداردهای گوناگون وجود دارند که کار شرکت‌­ها و مؤسسات برای کابل کشی شبکه در آینده بسیار راحت کرده‌­اند. در ادامه با مزایا و ویژگی‌­های این محصول آشنا خواهید شد تا هنگام خرید پچ پنل AMP با دانش کافی انتخاب درستی به عمل آورید.

پچ پنل AMP، مشخصات و ویژگی‌­ها:

پچ پنل AMP که ساخت شرکت آمریکایی AMP است، در واقع قطعه‌­ای به شکل مستطیل با تعدادی پورت برای قرارگیری کیستون شبکه است (24 پورت، 48 پورت و غیره) تا در کابل کشی ادارات و مؤسسات مختلف بتوان از چندین سوکت مخصوص شبکه استفاده نمود. در واقع توجه داشته باشید که هدف اصلی استفاده از پچ پنل AMP این است که در آینده در صورتی که به تعداد کارمندان استفاده کننده از شبکه اضافه شد، به راحتی بتوان سوکت‌ها را به شبکه وصل نمود. [caption id="attachment_36098" align="aligncenter" width="620"]پچ پنل AMP، مشخصات و ویژگی‌­ها پچ پنل AMP، مشخصات و ویژگی‌­ها[/caption] کیستون (Keystone) متصل شونده به پچ پنل AMP مطابق با استانداردهای Cat6 است لذا می­توانند تا سرعت  1Gbps و پهنای باند 250MHz پشتیبانی کنند. اما نکته­ اینجاست که این کیستون­‌ها از نوع UTP هستند لذا به دلیل اینکه روکش ندارند، نویز را نیز نخواهند توانست قطع کنند.

هنگام خرید پچ پنل AMP چه قطعاتی باید داخل آن باشند؟

پچ پنل AMP قیمت نسبتا بالایی داشته و قیمت پایه­ی آنها از 300 هزار تومان شروع می­گردد. وقتی آن را خریداری می‌کنید با یک برچسب تمامی اطلاعات بر روی آن موجود است اما در این قسمت واضح‌­تر برای شما مشخص می­کنیم: . فریم فلزی 19 اینچی از جنس آلومینیوم و بسیار بادوام . 24 عدد کیستون (در صورتی که 24 پورت باشد) . 24 عدد بخش قفل شونده کیستون . 8 عدد پیچ و 4 بست کمربندی از جنس پلاستیک . راهنمای نصب در جلوی فریم فلزی 4 قسمت وجود دارد که هر کدام محل قرارگیری 6 کیستون هستند که کابل­های آن را با بست منظم کرده و داخل آن قرار می­دهند. از 8 پیچ هم برای نصب این فریم بر روی رک شبکه استفاده می­کنند.

نکات مهم هنگام استفاده از پچ پنل AMP در شبکه

به عنوان مثال اگر پچ پنل AMP 24 پورت با استاندارد رده 6 و نوع UTP را در نظر بگیریم (Patch Panel AMP 24 port Cat6 UTP)، بهترین سازگاری را با تجهیزات از نوع UTP دارد، چون حتی اگر در تجهیزات FTP یا SFTP هم استفاده شود، چون این پچ پنل شبکه از نوع UTP و بدون روکش است باز هم نویز در کل شبکه برقرار خواهد بود. همچنین در استفاده از این نوع پچ پنل در نظر داشته باشید که شرکت AMP به نوعی محصولات خود را طراحی و تنظیم می­کند که با هر محصول با محصولات همین شرکت بیشترین سازگاری را داشته باشد.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز