جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

کیستون شبکه گیگانت

جستجو پیشرفته
گیگانت از برندهای نام آشنای بازار کیستون شبکه است. در این مطلب قصد داریم تا در مورد کیستون شبکه گیگانت، ماژول‌های مختلف آن شامل پهن و باریک بودن این ابزار، دسته بندی‌های تولید شده، شیلددار و بدون شیلد بودن، مزایای خرید کیستون شبکه گیگانت و نهایتا برندهای رقیب صحبت کنیم. بنابراین در ادامه با وبسایت برقچی همراه باشید تا در این مورد بیش‌تر بدانید.

کیستون شبکه گیگانت چیست؟

کیستون شبکه گیگانت یکی از مناسب ترین گزینه ها در بازار تجهیزات شبکه می‌باشد. چراکه در کنار کیفیت ساخت مناسب، از قیمت مقرون به صرفه ای نیز برخوردار است. کیستون شبکه این امکان را ایجاد می‌کند تا به کمک یک پچ کورد شبکه یا کابل شبکه بتوانید ارتباط لازم با شبکه را برقرار کنید. کیستون شبکه گیگانت در مکان‌های گوناگونی همچون باکس‌های توکار، داخل دیوار، پچ پنل شبکه، کیستون دیواری، باکس‌های کف خواب، فیس پلیت و ... قابل نصب می‌باشد. که شما می‌توانید با توجه به کارایی و انتظاراتی که از عملکرد این کیستون دارید نوع و جایگاه نصب آن را مشخص کنید.

انواع ماژول در خرید کیستون شبکه گیگانت:

کیستون باریک:

این محصول همان‌طور که از نامش مشخص است باریک و ظریف و ویژگی‌هایی را دارا است. مانند: یک ماژول، سفید رنگ، مناسب برای خانه و دارای جنس پلاستیکی.

کیستون پهن:

این محصول همانند اسمی که دارد پهن بوده و دارای ویژگی‌هایی است. مثل: دو ماژول، سفی رنگ، مناسب برای شرکت‌ها و مکان‌های حرفه‌ای، درست شده از مواد اولیه‌ی PVC و خارج‌کردن الکتریسیته.

انواع کیستون شبکه گیگانت:

کیستون شبکه برند گیگانت در استانداردهای CAT5 و CAT6 تولید و ارائه می‌گردد. شما با توجه به نیاز خود می‌توانید نسبت به خرید هر کدام از این مدل ها اقدام نمایید.

جنس کیستون شبکه گیگانت از چیست؟

کیستون‌های گیگانت در دو جنس فلزی و پلاستیکی تولید و عرضه می‌شود. که در اکثر مواقع جنس بدنه کیستون SFTP گیگانت، فلزی و جنس بدنه کیستون UTP گیگانت از پلاستیک می‌باشد. نکته: با خرید کیستون‌ شبکه گیگانت فلزی نسبت به نوع پلاستیکی آن انتظار دوام بالاتری را داشته باشید و نهایتا نیز پیشنهاد ما به شما خرید کیستون‌ شبکه گیگانت از نوع فلزی آن است؛ اما باز بستگی به کارایی شما از این ابزار دارد.

کاربرد خرید کیستون شبکه گیگانت چیست؟

کیستون شبکه گیگانت همانند دیگر کیستون‌ها به عنوان یک واسطه ارتباطی عمل می‌کند و سبب ایجاد ارتباط بین دیوایس ­های مختلف با ساختار شبکه می‌گردد.

مزایای خرید کیستون شبکه گیگانت

کیستون شبکه گیگانت مزایای مهم و قابل توجهی را داراست که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. کاهش هزینه: این نوع رابط‌ها در مقایسه با رابط‌های نوین‌تر از هزینه کمتری برخوردار است. نصب آسان: این ابزار به آسانی در جایگاه مدنظر شما نصب می‌شود. منطبق و سازگاربودن توانایی اتصال

برندهای رقیب در بازار خرید کیستون شبکه گیگانت:

برندهای شاخص کیستون شبکه بجز گیگانت شامل موارد زیر است: . لگراند . دی لینک . امپ . اشنایدر . نگزنس

قیمت خرید کیستون شبکه گیگانت:

قیمت این قطعه به تمامی عوامل که در این بخش ذکر می‌شود، بستگی دارد. این عوامل شامل انواع مختلف دسته بندی، جنس و ...، همچنین با توجه به برند آن قیمت‌ها تغییر می‌کند. [caption id="attachment_22567" align="aligncenter" width="720"]قیمت خرید کیستون شبکه گیگانت قیمت خرید کیستون شبکه گیگانت[/caption] در کجا می‌توان کیستون شبکه گیگانت را خریداری کرد؟ این محصول به راحتی در فروشگاه‌های تجهیزات شبکه موجود است. در این بین نیز بخش فروشگاهی وبسایت برقچی در کنار دیگر محصولات، امکان خرید کیستون شبکه گیگانت را فراهم کرده است.

نتیجه گیری:

با محتوایی که خواندید، متوجه شده‌اید که برند کیستون گیگانت یک برند معتبر است که موجبات اتصال امن ابزارهای الکترونیکی شبکه را فراهم می‌آورد. این قطعه ضروری با توجه به کارایی شما انواع و عملکرد متفاوتی دارد. شما نیز اگر می‌خواهید از این ابزار استفاده کنید باید به خوبی نیاز خود را بسنجید تا بتوانید نسبت به خرید کیستون شبکه گیگانت، با توجه نیاز خود اقدام نمایید.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز