جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

کیستون شبکه سوپیتا

جستجو پیشرفته
در این مطلب بنا داریم تا در مورد خرید کیستون شبکه سوپیتا صحبت کنیم و معایب و مزایای آن را برای شما برشماریم. همچنین مواردی چون برندهای خارجی و داخلی دیگر و شرایط نصب این قطعه را نیز بازگو خواهیم کرد. بنابراین از شما دعوت می‌کنیم برای دانستن همه این موارد، با وبسایت برقچی همراه باشید.

کیستون شبکه سوپیتا:

امروزه شبکه‌های کامپیوتری وزنه سنگینی در زندگی شخصی و شغلی ما دارا هستند. از طرفی ابزارهایی که بستر این ارتباط را فراهم می‌کنند، اهمیت ویژه ای پیدا کرده اند. از مهمترین این ابزارها کیستون شبکه است که وجود آن در شبکه الزامی است. در ادامه این بخش می‌خواهیم بیشتر درباره ابزار کیستون شبکه سوپیتا توضیح دهیم. این وسیله را می‌توانید هم از جنس فلز هم از جنس پلاستیک با توجه به بهره‌گیری خود تهیه کنید. این محصول اولین بار در شرکت امپ ساخته شده است. [caption id="attachment_22537" align="aligncenter" width="696"]خرید کیستون شبکه سوپیتا خرید کیستون شبکه سوپیتا[/caption]  

کیستون شبکه سوپیتا در چه بخش‌هایی امکان نصب را دارا است؟

این وسیله در محل‌های مختلفی مانند: باکس توکار داخل دیوار، داکت کف خواب، سیستم‌های رایانه ای و ابزارهای ارتباطی مثل سوئیچ امکان استفاده را خواهد داشت. در واقع با خرید کیستون شبکه سوپیتا مزیت کاربرد آن در بسیاری از نقاط نصیبتان خواهد شد.

کیستون شبکه سوپیتا چند شکل ظاهری دارد؟

این ابزار دو شکل دارد: باریک این شکل همان‌طور که از نامش پیداست، باریک و ظریف است. سفیدرنگ، پلاستیکی و دارای یک ماژول است. پهن این وسیله بر عکس مدل قبلی، ظاهری پهن دارد. همچنین سفیدرنگ، پلاستیکی و دارای دو ماژول است.

کیستون شبکه سوپیتا چند مدل دارد؟

این ابزار  در استانداردهای Cat6  و Cat3  و به فرمت‌های فلزی و پلاستیکی تولید و عرضه می‌شود. [caption id="attachment_22538" align="aligncenter" width="696"]کیستون شبکه سوپیتا چند مدل دارد؟ کیستون شبکه سوپیتا چند مدل دارد؟[/caption] این ابزار ساده بوده و پیچیدگی خاصی ندارد، دارای شاتر نیست، 180 درجه است و باید آن را پانچ کرد (به ابزار یا آچار شبکه احتیاج خواهید داشت).

خرید کیستون شبکه سوپیتا چه کارایی برای مشتریان دارد؟

این مدل کیستون از برندهای بنام بازار است و  شما می‌توانید با خرید کیستون شبکه سوپیتا، در استاندارد مد نظر خود از انتقال دیتای مناسبی در شبکه، برخودار شوید.

مزایای خرید کیستون شبکه سوپیتا:

داشتن استانداردهای بین‌المللی ابزاری پرکاربرد تسریع‌بخشی انتقال و توزیع اطلاعات و داده‌ها نرخ انتقال بالا و زیاد

برندهای محبوب در کنار خرید کیستون شبکه سوپیتا:

همچون برند سوپیتا، برندهای دیگر نیز دارای تولید کنندگان متعدد داخلی و خارجی است. شرکت‌های ایرانی که این ابزار را تولید می‌کنند، عبارتند از: دانوب، البرز و سوپیتا.  در ادامه نیز شرکت‌های خارجی سازنده این محصول که شامل برندهایی چون نگزنس، لگراند و امپ می‌باشند.

قیمت  کیستون شبکه سوپیتا به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت این قطعه ضروری به تمامی عوامل که در زیر ذکر می‌شود بستگی دارد که این عوامل مواردی از قبیل: انواع، کاربرد، جنس و ... به شمار می‌روند. همچنین با توجه به برند نیز آن قیمت‌ها قابل تغییر خواهد بود.

 کیستون شبکه سوپیتا در کجا فروخته می‌شود؟

این مدل کیستون را هم می‌توانید در مغازه‌های بازار مثل الکتریکی و فروشندگان کالاهای برقی و هم فروشگاه‌های آنلاین موجود در وب خریداری نمایید. لازم به ذکر است که اگر تصمیم گرفته اید که نسبت به خرید کیستون شبکه سوپیتا اقدام نمایید یا اینکه قیمت این محصول را نسبت به دیگر فروشگاه‌های اینترنتی بسنجید، می‌توانید به بخش فروشگاهی وبسایت برقچی مراجعه فرمایید.

نتیجه گیری:

با مطالبی که مطالعه کرده اید متوجه شدید که کیستون سوپیتا یک قطعه بسیار مهم و پرکاربرد است که باعث اتصال  امن دستگاه‌های شبکه می‌شود. لذا این توصیه را مد نظر داشته باشید که حتما اقدام به خرید یک نوع مناسب از این برند نمایید تا از انتقال دیتای خود در شبکه آسوده خاطر باشید. برند سوپیتا نیز در کنار اینکه یک برند ایرانی است، اما محصولات‌ با کیفیتی را تولید می‌کند. در پایان امیدواریم با این ذکر این مطالب، نکات لازم را در خرید کیستون شبکه سوپیتا به شما آورده باشیم. همچنین از شما عزیزان دعوت می‌کنیم به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید کیستون شبکه سوپیتا و دیگر محصولات مشابه به بخش مجله خبری برقچی مراجعه فرمایید.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز