جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

کیستون شبکه دانوب

در این مطلب ما بنا داریم تا در باب خرید کیستون شبکه دانوب و هر نکته ای که لازم است در این باره بدانید، صحبت کنیم. نکاتی از قبیل اشکال کیستون شبکه دانوب، Category هایی که توسط این برند ساخته شده، شیلدار یا بدون شیلد بودن، مزایایی که با تهیه کیستون شبکه دانوب نصیب شما خواهد شد و نهایتا بررسی نحوه خرید این ابزار، مواردی هستند که گفته خواهند شد. بنابراین از شما دعوت می‌کنیم با وبسایت برقچی همراه باشید.

کیستون شبکه چیست؟

با توجه به جایگاه شبکه‌های کامپیوتری در بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی، این سوال همواره وجود دارد که پل ارتباطی دستگاه‌های تحت شبکه چگونه ایجاد می‌شود؟ یا بهتر بگوییم نقاط اتصال در شبکه‌ها چگونه هستند؟ این نقاط یا اصصلاحا نودهای شبکه توسط کیستون ایجاد می‌شود. کیستون‌ها قطعات سخت افزاری هستند که توسط برندهای مختلف خارجی و ایرانی ساخته می‌شود. کیستون که به آن پریز شبکه نیز گفته می‌شود کارکردی مشابه با پریز برق را در یک شبکه کامپیوتری دارا است. این ابزار برای بار نخست توسط یک برند آمریکایی تحت عنوان امپ در سال 1979 ساخته شد. در ادامه مطلب توضیحات بیشتری از این وسیله پرکاربرد داده شده است. اگر شما به دنبال خرید کیستون شبکه دانوب هستید، به ادامه توضیحات در این باره توجه کنید. علاوه بر کارکردی که این وسیله در ساختار شبکه دارد، در ابزار آلاتی مانند: کیس کامپیوتر، روتر، مودم، سوئیچ، سرور و تلفن نیز کارایی دارد که نشان از اهمیت بسیار بالای آن است. در این بین نیز شما می‌توانید با خرید کیستون شبکه دانوب، در بسیاری از نقاط از مزیت آن بهره مند شوید. در ادامه کیستون شبکه دانوب را از لحاظ شکل، جنس، مدل، برند و قیمت مورد بررسی قرار می‌دهیم: نکته: هر کیستون محل نصب مشخصی دارد و باید با توجه به جایگاه آن، مدل و نوع آن را تهیه کرد.

اشکال مختلف موجود کیستون شبکه دانوب:

این محصول به دو صورت باریک و پهن در بازار موجود است که شما با توجه به نیازی که دارید می‌توانید نسبت به خرید هر کدام از دو شکل یاد شده اقدام نمایید.

جنس کیستون شبکه دانوب:

جنس این ابزار هم مانند اَشکال آن، به دو قسم است: - فلزی SFTP یا STP - پلاستیکی  یا UTP

مدل­های ‌ کیستون شبکه دانوب

کیستون شبکه دانوب دارای 4 مدل است:
  • Cat5E
  • Cat6 SFTP یا STP: این مدل از این ابزار ویژگی‌هایی دارد که عبارت‌اند از: استاندارد بودن، شیلددار، نقره‌ای رنگ، حذف نویز و سرعت در ارسال داده‌ها.
  • Cat6 UTP: این نوع از این وسیله دارای خصوصیت‌های منحصر به فردی است مانند: داشتن استانداردهای بین‌المللی، نداشتن شیلد، سفید رنگ، توانایی نصب تا 750 بار.
  • Cat6A

خرید کیستون شبکه دانوب Cat6

برندهای مشابه تولید کننده کیستون شبکه دانوب:

این محصول برندهای ایرانی وغیرایرانی متفاوتی دارد و هرکدام از آن‌ها مارک‌های مطرح و شناخته‌شده‌ای است: - سوپیتا - لگراند - نگزنس - امپ

قیمت خرید کیستون شبکه دانوب به چه عواملی بستگی دارد؟

این محصول هم مانند هر محصول دیگری به دلایلی تغییر قیمت دارد که این دلایل عبارتند از: - جنس - مدل - شکل - برند

مزایای خرید کیستون شبکه دانوب

این وسیله دارای مزایای بی‌نظیری است، همانند: - نصب آسان در جایگاه - این ابزار هم دیجیتال و هم آنالوگ نصب می‌شود. - داشتن سایزهای یک ماژول و دو ماژول - اگر خطایی به وجود آید، امکان نصب مجدد را به شما می‌دهد. - داشتن استانداردهای بین‌المللی - بدون وجود ابزار در محل مورد نظر قرار می‌گیرد. - این وسیله با دو درجه 90 و 180 تولید شده است.

نحوه خرید کیستون شبکه دانوب

شما مشتریان عزیز و گرامی می‌توانید این محصول را هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری تهیه نمایید؛ اما اگر خرید کیستون شبکه دانوب را به صورت آنلاین انجام می‌دهید، از سالم‌ بودن و داشتن گارانتی آن اطمینان حاصل فرمایید.

نتیجه گیری:

با این مطالب متوجه شدیم که خرید کیستون شبکه دانوب بسیار کاربردی است؛ زیرا به ما در ارتباطات با انواع و اقسام مدل‌ها یاری می‌رساند. این قطعه موجب آسان‌شدن اتصال می‌شود و کارکردهای گوناگونی را در خود جمع کرده است. امیدواریم با این اطلاعات به شما مشتریان گران‌قدر این محصول کمک شایانی کرده باشیم، همچنین اگر تمایل دارید جهت خرید کیستون شبکه دانوب از آخرین قیمت آن مطلع شوید به بخش فروشگاهی وبسایت برقچی مراجعه فرمایید.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز