سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L

WS C2960 24TCL
0(0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960-24TC-L :

    • برند: سیسکو
    • کد محصول: WS-C2960-24TC-L
    • پورت: 24 پورت 10/100 اترنت
    • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
    • 1 سال گارانتی
شناسه محصول : WS-C2960-24TC-L
deliveryسریعترین ارسال: دوشنبه 3 آبان

stockموجود در انبار

قیمت لیست:2,300,000 تومان

تخفیف شما:430,000 تومان

قیمت:19%1,870,000 تومان

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L

شکل 1 : ظاهر سوئیچ

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L

نگاه اجمالی
کد محصول WS-C2960-24TC-L
نوع محفظه U1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلی LAN Base
رابط های Uplink 2 dual-purpose uplinks (dual-purpose uplink port has 1 10/100/1000 Ethernet port, 1 SFP-based Gigabit Ethernet port, 1 port active)
پورت 24 x Ethernet 10/100 ports
Throughput 6.5 Mpps
Backplane Capacity 16 Gbps
DRAM 64 MB
ابعاد 1.73 x 17.5 x 9.3 in.
وزن بسته 9.19 Kg

شکل ۲ : سوئیچ از روبرو

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L

Note:
①System LEDs
②Mode Button
③2 dual-purpose uplinks

شکل ۳ : سوییچ از پشت

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L

Note:
①RJ45 Console Port
②Fan Exhaust
③RPS Connector
④AC power connector

تجهیزات جانبی

مدل توضیحات
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

مقایسه دو کالا مشابه

مدل

WS-C2960-24TC-L WS-C2960X-24TS-L

پورت

24 x Ethernet 10/100 ports

24 x Ethernet 10/100/1000 Gigabit ports

Uplinks

2 dual-purpose uplinks

4 x 1G SFP

ویژگی کلی LAN Base

LAN Base

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L سوالی دارید؟
اگر می‌خواهید درباره این سوئیچ شبکه بیشتر بدانید اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
  • ارزش خرید در برابر قیمت
  • امکانات و قابلیت ها
  • طراحی و کیفیت ساخت
تعداد پورت شبکه

24 پورت

پورت های رابط

10/100

مدیریتی

بله

IOS Image

LAN Base

Topology

Ethernet (10/100/1000BaseT), Ethernet (10/100BaseTX), Gigabit Ethernet (SFP)

Maximum Port density

24 10/100 ports

Modular/Expansion Slots

n/a

معماری

Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice Enabled

Form Factor

Fixed, Rack-mountable, Standalone/Clustering

DRAM

64 MB

Specialized Service Modules

n/a

Hardware Redundancy

External Redundant Power Supply

High Availability/Resilliency

802.1s, 802.1w, Backbone Fast, Broadcast Suppression, Mulitcast Suppression, Portfast, PVST, Spanning Tree, Unicast Suppression, Uplink Fast

Management features

BOOTP, Cisco Discover Protocol (CDP), CiscoView, CiscoWorks, Clustering, CWSI, RMON, RSPAN, SNMP, SPAN, Telnet Client, TFTP, Virtual Trunking Protocol (VTP), Web-Based Management

WAN Interface Support

n/a

Throughput

6.5 Mpps

Backplane Capacity

16 Gbps

تعداد VLANs

255

ابعاد

1.73 x 17.5 x 9.3 in.

دیدگاهها

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.