portable modem

پچ کورد فیبرنوری لگراند SC-SC داپلکس سینگل مود

Legrand SC-SC Duplex Fiber Optic Patch Cord Singlemode
برند:

ویژگی‌های پچ کورد فیبرنوری لگراند SC-SC داپلکس سینگل مود:

  • نوع فیبر: Singlemode
  • تعداد کور:  Duplex
  • نوع کانکتور: SC-SC
  • نوع پولیش: UPC
سریعترین ارسال: سه شنبه 28 دی

موجودی استعلام شود

قیمت کالا

140,000 تومان

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

پچ‌کورد فیبرنوری لگراند SC-SC داپلکس سینگل‌مود

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری SC-SC:

  • برند: لگراند(Legrand) فرانسه
  • نوع کانکتور: SC-SC
  • تعداد کور: Duplex
  • نوع فیبر: Singlemode
  • رنگ کابل : زرد
  • رنگ کانکتور: آبی

کابل های رابط فیبرنوری (پچ کورد فیبر نوری) جهت برقراری ارتباط بین پریزهای دیواری و تجهیزات و یا بین تجهیزات فعال و پچ پنل ها استفاده شود. این کابل ها در انواع دو رشته و یا تک رشته single mode و multi mode وجود دارند. همچنین با توجه به کانکتورهای موجود در صورت های ST _SC _MTRJ _LC و یا ترکیباتی از آن ها نوع ارتباط تفاوت می کند.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
  • ارزش خرید در برابر قیمت
  • امکانات و قابلیت ها
  • طراحی و کیفیت ساخت
تعداد کور

DX

نوع فیبر

SM

نوع کانکتور

SC-SC

متراژ

1 متری, 2 متری, 3 متری, 5 متری, 10 متری, 15 متری, 20 متری

برند

لگراند | Legrand

نوع پولیش

UPC

دیدگاهها

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.