مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0
expert
گفتگو با تیم فروش
استعلام قیمت کالا برای پروژه ها و کارفرمایان
جستجو پیشرفته
barghchi

رک دیواری 9 یونیت عمق 45 HPI

۳٬۲۰۰٬۰۰۰
۳٬۱۵۰٬۰۰۰
barghchi

رک دیواری 6 یونیت عمق 60 HPI

۲٬۷۰۰٬۰۰۰
۲٬۶۵۰٬۰۰۰
barghchi

رک دیواری 6 یونیت عمق 45 HPI

۲٬۴۵۰٬۰۰۰
۲٬۴۰۰٬۰۰۰
barghchi

رک دیواری 6 یونیت عمق 33 HPI

۲٬۲۰۰٬۰۰۰
۲٬۱۸۰٬۰۰۰
barghchi

رک سرور ایستاده 14 یونیت HPI

۱۰٬۶۰۰٬۰۰۰
۱۰٬۵۰۰٬۰۰۰
barghchi

رک سرور ایستاده 18 یونیت HPI

۱۲٬۴۵۰٬۰۰۰
۱۲٬۳۵۰٬۰۰۰
barghchi

رک سرور ایستاده 22 یونیت HPI

۱۲٬۵۰۰٬۰۰۰
۱۲٬۴۰۰٬۰۰۰
barghchi

رک سرور ایستاده 32 یونیت HPI

۱۵٬۷۰۰٬۰۰۰
۱۵٬۵۹۰٬۰۰۰
barghchi

رک سرور ایستاده 37 یونیت HPI

۱۶٬۵۰۰٬۰۰۰
۱۶٬۳۹۰٬۰۰۰
barghchi

رک ایستاده 42 یونیت HPI (عمق 60 و 80)

۱۹٬۷۰۰٬۰۰۰
۱۹٬۰۵۰٬۰۰۰
رک HPI ایستاده 18 یونیت
barghchi

رک ایستاده HPI مدل 18 یونیت

۱۲٬۴۵۰٬۰۰۰
۱۰٬۶۰۰٬۰۰۰

معرفی رک شبکه HPI

رک HPI اچ پی آی از هیدرو پردازش صنعت در انواع رک ایستاده و رک دیواری و مناسب برای تجهیزات مخابراتی تا دیتاسنتر تولید می­شوند که با بکارگیری انواع استانداردها در ساخت و طراحی و همچنین مقاومت بالای فیزیکی و غیره توانسته به جایگزین فوق العاده­ای برای برندهای خارجی محسوب شود. در ادامه به بررسی تخصصی این محصولات می­ پردازیم.

رک شبکه HPI (هیدرو پردازش صنعت) در انواع ایستاده و دیواری و مناسب برای انواع استفاده­ های شبکه و تجهیزات مخابراتی، اتاق سرور و دیتاسنتر با کیفیت بسیار بالا و اطمینان بخش ساخته می­شوند تا بتوانید تجهیزات و زیر ساخت­ های شبکه­ای خود را که تمامی آنها بسیار گران قیمت هستند برای محافظت در برابر ضربه و آسیب فیزیکی، گرد و غبار، گرما، پاشش مایعات و همچنین منظم کردن آنها در یک مکان مشخص برای سهولت دسترسی و بررسی از آنها استفاده کنید.

رک HPI اچ پی آی همانند واحدهای بین المللی با یونیت مشخص می­شود که هر Unit حدود 5 سانتی متر بوده که در حالت استاندارد از 4 تا 47 یونیت متغیر هستند و باید ببینید به چه ظرفیتی نیاز دارید به عنوان مثال در شبکه ­های خانگی (رک HPA دیواری) که حجم بسیار کمتری مورد نیاز است از 4 تا 15 یونیت ساخته می­شوند و در انواع ایستاده تا 47 یونیت می­رود.

ویژگی­ها و مشخصات فنی رک شبکه HPI

رک HPI هم از استانداردهای معمول پیروی می­کند و هم اینکه دارای ویژگی­ها و مشخصات کلی است که استفاده از این محصولات را بسیار زیاد کرده است:

  • عمق رک شبکه HPI بسته به نوع استفاده در انواع 35 تا 100 سانتی متر تولید می­گردند که این عامل نیز بسته به حجم تجهیزات دارد.
  • عرض استاندارد باید 19 اینچ باشد که در تمامی محصولات این شرکت رعایت شده است به جز مواردی که بنابر درخواست خریدار عرض­ه ای غیر استاندارد نیز تولید شوند.
  • درب جلوی رک سرور به صورت فریم های فلزی (آلومینیوم با پوشش رنگ کوره­ای الکترواستاتیک) و مقاوم در برابر ضربات و شوک ­های خارجی
  • در صورت نیاز می­توانید تا 4 فن معمولا با سایز 12 برای آن در قسمت بالا و پایین تعبیه کنید.
  • بسته به اینکه تجهیزات شبکه، سرور و دیتاسنتر داخل رک اچ پی آی قرار بگیرد تحمل وزن و امنیت متناسب با آن در نظر گرفته شده است.
  • دارای چرخ­ های قفل شونده و پایه­ های ضد زلزله در انواع ایستاده­ رک HPI
  • پایه­ ها قابل تراز کردن هستند.

خرید رک HPA

برای خرید رک HPA میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر