جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0
جستجو پیشرفته
در این مطلب ما قصد داریم تا در ارتباط با خرید کیستون Cat8 با شما صحبت کنیم. همچنین در ادامه نکات کلیدی و قابل توجه را به شما یادآور می‌شویم تا هنگام خرید کیستون Cat8 انتخاب درستی داشته باشید. نکاتی از قبیل شیلد دار بودن یا نبودن این کیستون، سرعت، مزایا و معایب و بررسی کیستون شیلددار نگزنس از مواردی هستند که در این مطلب بیان خواهند شد. از شما دعوت می‌کنیم در ادامه با وبسایت برقچی همراه باشید.

کیستون شبکه Cat8

کیستون یکی از قطعات کاربردی شبکه است. این قطعه برای برقراری ارتباط بین کابل شبکه و دیگر تجهیزات شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد. کیستون شبکه در واقع یک مادگی است که بر روی پچ‌ پنل یا دیوار نصب می‌شود. کیستون‌ها از نظر دسته بندی (Category) به چند دسته تقسیم می‌شوند. دسته بندی آن‌ها به صورت  Cat5، Cat5e، Cat6، Cat7، Cat8 می‌باشد. از میان آن‌ها، کیستون شبکه Cat6 بسیار کارآمد و پرکاربرد است. اما کیستون‌هایی که در دسته‌بندی کیستون شبکه cat8 قرار دارند در تعداد بسیار محدود تولید و به بازار عرضه می‌شوند. این کیستون‌ها در دو نوع UTP (بدون شیلد و فویل) SFTP (شیلددار) وجود دارند. [caption id="attachment_22573" align="aligncenter" width="696"]خرید کیستون Cat8 خرید کیستون Cat8[/caption] کیستون‌های بدون شیلد و فویل پوشش حفاظتی شیلد ندارند و نمی‌توانند از ورود نویز و اختلالات الکترومغناطیسی به شبکه جلوگیری کنند. کیستون‌های بدون شیلد از جنس پلاستیک (PVC) هستند. استفاده از کیستون‌های بدون شیلد و فویل در شبکه خانگی و ادارات کوچک توصیه می‌شود. کیستون‌های شیلددار دارای پوشش حفاظتی شیلد هستند، این ویژگی به کیستون این امکان را می‌دهد تا از ورود نویز، نوسانات و اختلالات الکترومغناطیسی شبکه جلوگیری کند. کیستون‌های SFTP از جنس فلز می‌باشند. استفاده از کیستون‌های شیلددار در مکان‌هایی که تراکم نویز زیاد است توصیه می‌شود. روی تمامی کیستون‌ها جدول رنگ وجود دارد، جدول رنگ این امکان را به شما می‌دهد تا با کمک آن بتوانید به‌ راحتی و با سرعت بیشتری کیستون شبکه خود را نصب کنید.

نکاتی دیگر درباره‌ی خرید کیستون Cat8

باید بدانید که با خرید کیستون‌ Cat8 سرعت انتقال اطلاعات بیشتری به نسبت کیستون‌های دسته‌بندی Cat5، Cat5e  Cat6 و Cat7 را تجربه خواهید کرد. اما باید از کیستون شبکه Cat8 در کنار کابل شبکه Cat8 استفاده شود. با استفاده کابل شبکه متناسب با کیستون شبکه، سرعت انتقال اطلاعات و مجموعا بازدهی افزایش قابل توجهی خواهد داشت. یکی از شرکت‌های معتبر و معروف تولید‌کننده انواع تجهیزات پسیو شبکه و کیستون شبکه Cat8 شرکت فرانسوی برند نگزنس می‌باشد. کیستون‌های شبکه Cat8 نگزنس از کیفیت خوبی برخوردارند. در ادامه به ویژگی کیستون شبکه Cat8 SFTP  برند نگزنس می‌پردازیم. [caption id="attachment_22574" align="aligncenter" width="696"]خرید کیستون Cat8 خرید کیستون Cat8[/caption]

خرید کیستون شبکه Cat8 SFTP برند نگزنس

این کیستون دارای پوشش حفاظتی شیلد است (شیلددار)، از ورود نویز و اختلالات الکترومغناطیسی شبکه جلوگیری می‌کند. جنس بدنه این کیستون از فلز است. فقط یک ماژول دارد، ماژول این کیستون از نوع باریک است. کیستون شبکه Cat8 SFTP نگزنس از استاندارد Cat8 پشتیبانی می‌کند. کیستون شبکه Cat8 سرعت انتقال اطلاعات 40 گیگابایت بر ثانیه ای دارد و پهنای باند فرکانسی این کیستون 2 گیگاهرتز است.

معایب و مزایای خرید کیستون Cat8

از مزایای خرید کیستون Cat8 به بالا بودن سرعت انتقال اطلاعات می‌توان اشاره کرد. این کیستون‌ها به تعداد بسیار محدود تولید می‌شوند که در واقع از جمله معایب این دسته کیستون‌ها به شمار می‌رود. از دیگر معایب خرید کیستون Cat8 به بالا بودن قیمت آن‌ها می‌توانیم اشاره کنیم، چرا که این کیستون‌ها به نسبت کیستون Cat6 و... گران‌تر هستند. [caption id="attachment_22575" align="aligncenter" width="696"]معایب و مزایای خرید کیستون Cat8 معایب و مزایای خرید کیستون Cat8[/caption]

نتیجه گیری

در نظر داشتیم نکات قابل توجهی را برای شما عزیزان یادآور شویم تا هنگام خرید کیستون Cat8 انتخاب درستی داشته باشید. با انتخاب کیستون شبکه مناسب ارتباط شما با شبکه به بهترین شکل صورت می‌گیرد و سرعت انتقال اطلاعات افزایش می‌یابد . برای خرید کیستون شبکه Cat8، فروشگاهی را در نظر بگیرید که کالای باکیفیت و قیمت مناسب به شما ارائه دهد و  هم‌چنین فروشگاه انتخابی شما گارانتی معتبر کالا را به شما عزیزان ارائه دهد تا از اصل بودن کالای خود اطمینان خاطر حاصل فرمایید، چرا که کیستون شبکه Cat8 را شرکت‌های انگشت شماری در تعداد محدود عرضه می‌کنند.لازم به ذکر است فروشگاه برقچی، انواع تجهیزات شبکه پسیو را با قیمت مناسب و کیفیت فوق‌العاده به شما عزیزان ارائه می‌دهد.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز