ردیف نام محصول قیمت محصول موجودی برند آخرین بروزرسانی خرید
1

رک HPI دیواری 6 یونیت

2,500,000 تومان استعلام موجودی 4 هفته پیش استعلام
3

رک HPI ایستاده 42 یونیت

21,000,000 تومان استعلام موجودی 4 هفته پیش استعلام
6

رک ایستاده 40 یونیت HPI

16,000,000 تومان استعلام موجودی 4 هفته پیش استعلام
9

رک HPI ایستاده 37 یونیت

13,000,000 تومان استعلام موجودی 4 هفته پیش استعلام
12

رک HPI ایستاده 32 یونیت

12,000,000 تومان استعلام موجودی 4 هفته پیش استعلام
15

رک HPI ایستاده 22 یونیت

10,000,000 تومان استعلام موجودی 4 هفته پیش استعلام
18

رک HPI دیواری 9 یونیت عمق 45 و 60

2,800,000 تومان استعلام موجودی 4 هفته پیش استعلام
20

رک HPI ایستاده 27 یونیت

11,000,000 تومان استعلام موجودی 4 هفته پیش استعلام
23

رک ایستاده HPI مدل ۱۸ یونیت

9,000,000 تومان استعلام موجودی 4 هفته پیش استعلام
25

رک HPI ایستاده 14 یونیت

8,000,000 تومان استعلام موجودی 4 هفته پیش استعلام

در این صفحه لیست قیمت رک شبکه در اختیار شما قرار گرفت تا با مقایسه مشخصات و قیمت محصول، بهترین رک شبکه را با بهترین قیمت ممکن خریداری کنید.

لیست قیمت رک شبکه ایستاده

برای استعلام ارزان ترین قیمت رک شبکه ایستاده لیست ابتدای این برگه را مطالعه کنید. رک‌­های شبکه ایستاده برای اسکان امن و آسان تجهیزات از جمله کابل کشی طراحی شده­اند.  همه رک‌ها سازماندهی ساده تجهیزات، امنیت عالی و مدیریت کابل ساده را در عین حال که جریان هوای بهینه را ممکن می‌سازد، ارائه می‌کنند. رک ایستاده ویژگی های استانداردی را برای راه حل قفسه مقرون به صرفه ارائه می دهد. از جمله امکانات رک ایستاده:

تجهیزات را به طور منظم ذخیره و ایمن کنید، دسترسی و نظارت آسان را تضمین کنید، مشکلات سرمایش و جریان هوا را مدیریت کنید، مشکلات کابل را مدیریت کنید تا درهم ریختگی را کاهش دهید، تجهیزات خود را با اندازه های مختلف و گزینه های نصب به درستی در فضای آن قرار دهید.

لیست قیمت رک شبکه 7 یونیت

رک شبکه 7 یونیت از فولاد سنگین با روکش پودری سیاه و سفید با دوام ساخته شده است. در این نوع رک پنل­های جانبی و در جلو به طور ایمن قفل می­شوند تا از آسیب ، دستکاری یا سرقت جلوگیری کنند. پنل­های جانبی جلو، بالا، پایین قابل جا­به­‌جایی هستند همچنین دارای تهویه که اجازه می­دهد هوا آزادانه جریان داشته باشد و تجهیزات را خنک نگه دارد.

لیست قیمت رک شبکه 9 یونیت

ارزان ترین قیمت رک شبکه 9 یونیت در میان لیست قیمت دیگر رک های شبکه برقچی برای اطلاع شما منتشر شده است. رک شبکه 9 یونیت با عمق سوئیچ   SRW9U SmartRack برای قرار دادن تجهیزات رک 19 اینچی استاندارد EIA در کمدهای شبکه سیم­کشی، مکان‌های خرده‌فروشی، کلاس‌های درس، پشتی‌های مختلف و سایر مناطق با فضای محدودی که در آن نیاز به طراحی دارد. از ویژگی‌­های این رک می­توان به، 9 واحد از تجهیزات 19 اینچی را ذخیره می کند، شبکه تهویه یکپارچه در بالا، کناره های قابل جدا شدن برای نصب و کابل کشی آسان، نمای­ه‌ای 19 اینچی قابل تنظیم در عمق (حداکثر 560 میلی متر)، ظرفیت بارگیری 60 ظرفیت، ورودی کابل در بالا و پایین (قابل بسته شدن) اشاره کرد.

لیست قیمت رک شبکه ایستاده

لیست قیمت رک شبکه پایا ­سیستم

رک شبکه پایا سیستم تجهیزات شبکه مانند سرورها، مودم ها، واحدهای منبع تغذیه بدون وقفه، روترها، سوئیچ های شبکه و تجهیزات صوتی و تصویری را در خود جای می‌دهد. قفسه‌های سرور می‌توانند یک کیس کامپیوتر تخصصی، رک دیواری، تجهیزات دستگاه یا کابینت سرور باشند که برای محصور کردن شبکه طراحی شده‌اند. لیست قیمت رک شبکه پایا سیستم در این برگه برای استعلام بهترین قیمت بازار و خرید انواع رک شبکه در دسترس قرار گرفته است.

لیست قیمت رک تیام شبکه

شرکت تیام شبکه قطعات کامپیوتری زیادی تولید می­کند که رک یکی از قطعات اصلی این شرکت است. از ویژگی­‌های رک تیام شبکه می­توان به رنگ­ مخصوص آن، تنوع زیاد، تحمل وزن فراوان و رعایت هوای گرم و سرد اشاره کرد.

لیست قیمت رک شبکه دیواری

رک‌های دیواری، قفسه‌های کوچکی هستند که به دیوارها برای قرار دادن اجزای شبکه‌های فعال و غیرفعال مانند سوئیچ‌های شبکه در لایه‌های دسترسی به شبکه‌های کامپیوتری می‌گویند. همچنین در مواردی که فضای کافی برای استفاده از رک‌های ایستاده وجود ندارد و شبکه‌های کوچک در ادارات و منازل، رک‌های دیواری نصب می‌شوند. بهترین انتخاب برای قرار دادن و محافظت از اجزای شبکه هستند. بدیهی است که این قفسه‌های سرور پایه دیواری برای نصب روی دیوار طراحی شده‌اند، و آنها را از روی پای اصلی حذف می‌کنند و از فضاهایی که معمولاً برای یک رک با اندازه کامل غیرقابل استفاده می‌شوند، استفاده می‌شوند.

از نکات برجسته این رک پانل های جانبی قابل جابجایی با قفل، وزن سبک و ساختار قوی، درب جلو قابل جابجایی که دسترسی و نصب قطعات را آسان می کند، مجهز به قفل برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز، ورودی کابل در قسمت پشت، سقف و قسمت پایین، سوراخ های دریچه هوا در قسمت جلو، سقف و قسمت پایین برای جریان هوا می­باشد.