سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L

0(0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

ویژگی‌های سوییچ سیسکو WS-C2960-48PST-L:

  • برند: سیسکو
  • کدمحصول: WS-C2960-48PST-L
  • پورت: 48 پورت اترنت 10/100
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی
شناسه محصول : WS-C2960-48PST-L
deliveryسریعترین ارسال: چهارشنبه 28 مهر

stockموجود در انبار

قیمت لیست:2,500,000 تومان

تخفیف شما:150,000 تومان

قیمت:6%2,350,000 تومان

سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L

ضاهر سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L

شکل 1 : ظاهر سوئیچ

سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L

مشخصات سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L

مشخصات این مدل سوئیچ شبکه به شرح زیر است

نگاه اجمالی
کد محصول WS-C2960-48PST-L
نوع محفظه U1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلی LAN Base
رابط های Uplink 2 x 10/100/1000 uplinks and 2 SFP uplinks
پورت 48 x Ethernet 10/100 PoE ports
Throughput 6.5 Mpps
Backplane Capacity 16 Gbps
DRAM 64 MB
ابعاد 1.73 x 17.5 x 13 in.
وزن بسته 9.19 Kg

شکل 2 : سوئیچ از روبرو

سوییچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L

Note:
①Mode Button                                              
②48 x Ethernet 10/100 PoE ports
③2 x 10/100/1000 uplinks
④2 SFP uplinks

شکل 3 : سوئیچ از پشت

سوییچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L

Note:
①RJ45 Console Port
②Fan Exhaust
③RPS Connector
④AC power connector

تجهیزات جانبی سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L

مدل توضیحات
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

مقایسه دو کالا مشابه

مدل WS-C2960-48PST-L WS-C2960-24PC-L
PoE Available دارد دارد
پورت 48 x Ethernet 10/100 PoE ports 24 x Ethernet 10/100 PoE ports
Uplinks 2 x 10/100/1000 uplinks and 2 SFP uplinks 2 dual-purpose uplinks
ویژگی کلی LAN Base LAN Base

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L سوالی دارید؟
اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
    نوع محصول

    سوئیچ اترنت

    نام محصول

    Catalyst 2960-48PST-L Ethernet Switch

    مدل محصول

    2960-48PST-L

    پورت های رابط

    10/100

    IOS Image

    LAN Base

    مدیریتی

    بله

    تعداد پورت شبکه

    48 پورت

    Product Line

    Catalyst

    Product Series

    2960

    Gigabit Ethernet Port

    دارد

    رابط ها/پورت ها

    2 x RJ-45 10/100/1000Base-T Uplink, 48 x RJ-45 10/100Base-TX PoE LAN

    Switching Fabric

    16 Gbps

    Number of Expansion Slots

    2

    Expansion Slots

    (2 Total) SFP (mini-GBIC) Shared

    Management

    CiscoWorks, CLI, DHCP, HTTP, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q VLAN, RMON 1, 2, SNMP v1, v2c, v3, Syslog, Telnet

    Memory Technology

    DRAM

    ولتاژ ورودی

    110 AC v, 220 V AC

    محدوده ولتاژ ورودی

    100 V AC to 240 V AC

    Power Source

    Power Supply

    Redundant Power Supply

    دارد

    تعداد یونیت

    1U

    Form Factor

    Rack-mountable

    ابعاد

    1.73" Height x 17.50" Width x 13" Depth

    وزن(تقریبی)

    11.90 lb

    سایر اطلاعات

    ACL, Cisco IOS Software, EEE 802.1x, RADIUS, SSH v2, TACACS

    Green Compliance

    بله

    دیدگاهها

    • عملکرد و کارایی
    • کیفیت ساخت
    • ارزش ساخت
    • دوام

    دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

    افزودن نظر جدید

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.