درخواست پیش فاکتور
0

لیست قیمت دوربین مداربسته

جستجو پیشرفته
ردیفمحصولقیمت
0دوربین مداربسته آنالوگ داهوا مدل DH-HAC-HDW1200EMP-A
ندارد
1دوربین مداربسته تحت شبکه دی لینک مدل DCS-1201
۸٬۱۰۰٬۰۰۰
2ضبط کننده ویدئویی تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-7204HQHI-K1
۲٬۵۱۵٬۰۰۰
3دستگاه NVR هایک ویژن مدل DS-9632NI-I8
۳۶٬۶۷۵٬۰۰۰
4کابل کواکسیال ترکیبی بلدن RG59
۱٬۶۵۰٬۰۰۰
5دوربین مداربسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE56D0T-IT3E
ندارد
6دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CE56C5T-IT1
ندارد
7دوربین مداربسته آنالوگ هایلوک مدل THC-T110-P
ندارد
8دوربین مداربسته آنالوگ هایلوک مدل THC-T320-VF
ندارد
9دوربین مداربسته تحت شبکه هایلوک مدل IPC-D140H
ندارد
10دوربین مداربسته آنالوگ هایلوک مدل THC-T220-P
ندارد
11دوربین مداربسته تحت شبکه هایلوک IPC-T220H
ندارد
12دوربین مداربسته آنالوگ هایلوک مدل THC-B220-M
ندارد
13دوربین مداربسته آنالوگ هایلوک مدل THC-T240-M
ندارد
14دوربین مداربسته تحت شبکه هایلوک مدل IPC-B120H
ندارد
15دوربین مداربسته هایلوک مدل THC-B340-VF
ندارد
16دوربین مداربسته هایلوک مدل THC-B320-VF
ندارد
17دوربین مداربسته آنالوگ هایلوک مدل THC-T120-M
ندارد
18دوربین مداربسته تحت شبکه هایلوک مدل IPC-T240H
ندارد
19دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CE16C2T-VFIR3
ندارد
...

دوربین مداربسته دارای انواع مختلف می‌باشد و توسط برندهای گوناگون تولید می‌شود. در نتیجه می‌توان به این استنباط رسید که دوربین‌ها از قیمت گوناگونی برخوردار هستند. برای خرید دوربین مداربسته به لیست قیمت دوربین مداربسته نیاز است. در این صورت می‌توانید بر اساس نوع دوربین، برند تولید کننده و قیمت محصول، دوربین مداربسته مورد نظر خود را خریداری کنید.

به همین دلیل ما تصمیم گرفته‌ایم در این مقاله به‌روزترین قیمت‌ دوربین مداربسته را در اختیار شما قرار دهیم که از دائما به روز رسانی می‌شود. در ادامه بهتر است به این نکته اشاره کنیم که با استفاده از لیست قیمت دوربین مدار بسته شما به راحتی می‌توانید از طریق واتساپ به صورت لحظه‌ای از وب‌سایت برقچی لیست قیمت را دریافت کنید. توجه داشته باشید که این مسئله می‌تواند در امر خرید دوربین مدار بسته به شما کمک شایان کند. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

لیست قیمت دوربین مداربسته دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب یکی از پرفروش‌ترین دوربین‌های مداربسته موجود در بازار محسوب می‌شود. همین مسئله موجب گردید تا استعلام این نوع از دوربین مداربسته برای برخی از افراد سخت تلقی شود. به همین دلیل ما این صفحه را ایجاد کرده‌ایم تا شما بتوانید به روزترین لیست قیمت دوربین مدار بسته دید در شب را در اختیار داشته باشید و دائما از قیمت این نوع دوربین مداربسته مطلع شوید.

لیست قیمت دوربین مدار بسته داهوا

داهوا یکی از برندهای معتبر در امر تولید دوربین مداربسته محسوب می‌شود. اگر به دنبال به‌روزترین لیست قیمت برند داهوا هستید پیشنهاد می‌کنیم با مشاهده لیست قیمت دوربین مدار بسته که در این صفحه قرار داده‌ایم از قیمت این محصول مطلع شوید.

[caption id="attachment_26214" align="aligncenter" width="696"]لیست قیمت دوربین مدار بسته داهوا لیست قیمت دوربین مدار بسته داهوا[/caption]

لیست قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن

این روزها افراد کمی هستند که نام برند هایک ویژن را نشنیده باشند. خرید این دوربین متقاضی بسیار زیادی دارد و مطمئناً اکثر افراد به دنبال به‌روزترین لیست قیمت دوربین مدار بسته هایک ویژن می‌باشند. به همین دلیل این صفحه را به منظور استعلام به‌روزترین لیست قیمت دوربین مدار بسته هایک ویژن ایجاد کردیم. تا تمام افراد به آسانی بتوانند به لیست قیمت انواع دوربین مداربسته هایک ویژن دسترسی داشته باشند.

لیست قیمت دوربین مدار بسته ایرانی

همانطور که می‌دانید برندهای داخلی زیادی در حال تولید دوربین مداربسته هستند. شایان ذکر است بدانید که در لیست قیمت دوربین مدار بسته موجود در این صفحه، معتبر‌ترین برندهای ایرانی قرار دارد. این نکته را در نظر داشته باشید در این لیست قیمت هر دوربین دائما به روز رسانی می‌شود. در نتیجه اگر به دنبال لیست قیمت به‌روزترین دوربین مداربسته هستید. لیست قیمت دوربین مدار بسته موجود در این صفحه می‌تواند نیاز شما را برطرف کند.

لیست قیمت دوربین مداربسته ارزان

به علت افزایش قیمت‌ها اکثر افراد به دنبال لیست قیمت دوربین مدار بسته ارزان هستند. در واقع این صفحه به دلیل استعلام به روزترین لیست قیمت‌های دوربین مدار بسته ارزان ایجاد کرده‌ایم زیرا در این صورت شما به راحت‌ترین شکل ممکن می‌توانید قیمت دوربین مداربسته ارزان دسترسی داشته باشید.

لیست قیمت دوربین مداربسته استارلایت

دوربین استارلایت یکی از دوربین‌های مداربسته محبوب است که طرفداران بسیار زیادی دارد. زیرا این نوع از دوربین برای فضاهایی استفاده می‌شود که نور بسیار کمی دارند. توجه داشته باشید که در این صفحه به‌روزترین لیست قیمت دوربین مدار بسته استارلایت برای استعلام قرار داده شده است که شما می‌توانید به راحتی از آن بهره‌مند شوید و جدیدترین قیمت دوربین‌های استارلایت را در هر ساعت از شبانه روز به دست بیاورید.

[caption id="attachment_26215" align="aligncenter" width="696"]لیست قیمت دوربین مدار بسته استارلایت لیست قیمت دوربین مدار بسته استارلایت[/caption]

لیست قیمت دوربین مدار بسته ای پی

دوربین مداربسته آی پی همان دوربین مداربسته تحت شبکه IP می‌باشد. اگر قصد دارید به لیست قیمت دوربین تحت شبکه دسترسی داشته باشید. بهتر است بدانید صفحه‌ای که در آن قرار دارید برای استعلام به‌روزترین قیمت دوربین مداربسته آی پی ساخته شده است. شما به ساده‌ترین روش ممکن می‌توانید قیمت لحظه‌ای دوربین مداربسته آی پی را در لیست قیمت موجود در این صفحه مشاهده کنید.

لیست قیمت دوربین مداربسته اکسون

یکی از برند‌های نام آشنای موجود در بازار که در حوزه تولید دوربین‌های مداربسته فعالیت می‌کند برند اکسون می‌باشد. شایان ذکر است بدانید به‌روزترین لیست قیمت دوربین‌های برند اکسون در این صفحه قرار داده‌ایم. شما می‌توانید با استفاده از این لیست قیمت دوربین مورد نظر خود را با قیمت واقعی خریداری کنید.

لیست قیمت دوربین مدار بسته برایتون

آیا تا به حال نام برند برایتون را شنیده‌اید؟ برند برایتون هم یکی از برندهای معتبر موجود در بازار است. محصولات این شرکت فروش بسیار زیادی دارند. به همین منظور دوربین‌های مداربسته این شرکت هم در لیست قیمت دوربین مدار بسته قرار دادیم. در نتیجه شما به راحتی می‌توانید از قیمت‌های به‌روز دوربین‌های مداربسته این برند مطلع شوید.

لیست قیمت دوربین مداربسته بیسیم

پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا دوربین‌های مداربسته با کیفیت و وارد بازار شود. در حال حاضر طرفداران دوربین‌های مدار بسته بیسیم روز به روز در حال افزایش است.  متقاضیانی که به دنبال جدیدترین قیمت دوربین مداربسته بیسیم هستند هر روز تعدادشان بیشتر می‌شود. اگر شما هم قصد دارید از قیمت‌های به روز دوربین‌های مداربسته بیسیم مطلع شوید. بهتر است بدانید که در این صفحه جدیدترین اطلاعات مربوط به دوربین مداربسته اعم از برند، قیمت محصول و موجودی آن قید شده است. شما می‌توانید به سادگی از این لیست قیمت استفاده کنید.

لیست قیمت دوربین مداربسته بدون برق

این روزها نام دوربین مدار بسته بدون برق زیاد به گوش می‌رسد. با پیشرفت تکنولوژی دوربین‌هایی تولید شده است که به برق نیاز ندارد. با تحقیق و بررسی متوجه شده‌ایم که عبارت لیست قیمت دوربین مدار بسته بدون برق به صورت مداوم توسط بسیاری از افراد در اینترنت جستجو می‌شود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم لیست قیمت دوربین مدار بسته بدون برق را در این صفحه قرار دهیم تا تمامی افراد به سادگی بتوانند از لیست قیمت دوربین‌های مداربسته بدون برق استفاده کنند.

[caption id="attachment_26213" align="aligncenter" width="696"]لیست قیمت دوربین مدار بسته بدون برق لیست قیمت دوربین مدار بسته بدون برق[/caption]

لیست قیمت دوربین مداربسته با قابلیت ضبط صدا

همانطور که می‌دانید تمام دوربین‌های مدار بسته دارای قابلیت ضبط صدا نیستند. دوربین‌های مدار بسته‌ای که از این قابلیت برخوردار می‌باشند قیمت بالاتری نسبت به مابقی دوربین‌ها دارند. البته این مسئله به کیفیت دوربین هم بستگی دارد. اما اگر قصد دارید اطلاعاتی نسبت به قیمت دوربین‌های مداربسته با قابلیت ضبط صدا به دست بیاورید. بهترین انتخاب برای شما مراجعه به لیست قیمت دوربین مدار بسته می‌باشد. که آن را در این صفحه قرار داده‌ایم.

لیست قیمت دوربین مداربسته بیسیم چرخشی

دوربین‌های چرخشی جزو کامل‌ترین دوربین‌های موجود در بازار محسوب می‌شوند چون ویژگی‌های بسیار زیادی دارند. مطمئناً اطلاع داشتن از قیمت دوربین مداربسته بیسیم چرخشی برای افرادی که قصد خرید دوربین مداربسته را دارند خالی از لطف نیست. به همین دلیل ما تصمیم گرفته‌ایم دوربین‌های مداربسته بیسیم چرخشی را در لیست قیمت دوربین مدار بسته قرار دهیم تا شما بتوانید با استعلام قیمت به روز این محصولات به آسانی برای خرید آنها اقدام کنید.

لیست قیمت دوربین مداربسته تشخیص چهره

اگر به دنبال خرید دوربین مداربسته تشخیص چهره هستید باید بتوانید قیمت به روز این دوربین را به دست بیاورید. در لیست قیمت دوربین مدار بسته، قیمت دوربین‌های تشخیص چهره به صورت مداوم به روز رسانی می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از لیست قیمت موجود در این صفحه در هر زمان از شبانه روز از قیمت دوربین مدار بسته تشخیص چهره مطلع شوید.

لیست قیمت دوربین مدار بسته چهار کاناله

فروش دوربین مدار بسته چهار کاناله از تمامی دوربین‌های دیگر بیشتر است. زیرا این تعداد دوربین نیاز بخش اعظمی از افرادذ را برطرف می‌کند. از سوی دیگر هزینه آن بسیار مناسب است. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال لیست قیمت دوربین مدار بسته چهار کاناله هستند. اگر شما هم به دنبال لیست قیمت دوربین مدار بسته چهار کاناله هستید. اصلا نگران نباشید زیرا با بررسی لیست قیمت دوربین مدار بسته موجود در این صفحه به راحتی می‌توانید قیمت دوربین های چهار کاناله را استعلام بگیرید.

لیست قیمت دوربین مداربسته خانگی

دوربین‌های مداربسته خانگی دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشد. زیرا برندهای مختلفی هستند که دوربین‌های مداربسته را با کیفیت‌های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌کنند. در نتیجه برای اینکه از قیمت دوربین مداربسته خانگی مطلع شوید. بهترین انتخاب برای شما مراجعه به لیست قیمت دوربین مدار بسته موجود در این صفحه است که می تواند اطلاعات کامل در مورد انواع دوربین‌های مدار بسته خانگی در اختیار شما قرار دهد.

عوامل موثر در قیمت دوربین مداربسته

عوامل زیادی وجود دارند که بر روی قیمت دوربین مداربسته تاثیر می‌گذارد. اگر بخواهیم به چند نمونه از آنها اشاره کنیم بهتر است از عواملی همچون برند، کیفیت دوربین، قابلیت دید در شب، قابلیت تشخیص چهره، قابلیت ضبط صدا و حتی چرخشی بودن دوربین را معرفی نماییم.

لیست قیمت دستگاه ذخیره دوربین مدار بسته

تمامی دوربین های مداربسته برای اینکه بتوانند ویدیو را ذخیره کنند باید به یک دستگاه متصل شود که آن دستگاه ضبط دوربین مداربسته DVR نام دارد. اگر قصد دارید با انواع این دستگاه‌ها آشنا شوید و اطلاعاتی نسبت به قیمت آنها به دست بیاورید می‌توانید از لیست قیمت دستگاه ذخیره دوربین مدار بسته به جدیدترین قیمت‌ها دسترسی داشته باشید. 

[caption id="attachment_26218" align="aligncenter" width="696"]لیست قیمت دستگاه ذخیره دوربین مدار بسته لیست قیمت دستگاه ذخیره دوربین مدار بسته[/caption]

لیست قیمت به روز دوربین مداربسته

در مجموع بهتر است بدانید که این مقاله برای استعلام به‌روزترین لیست قیمت دوربین‌های مدار بسته ایجاد شده است. در این صورت تمامی کاربران می‌توانند در هر زمان از طریق این لیست به جدیدترین قیمت‌های دوربین مداربسته دسترسی داشته باشند.

نتیجه گیری

در این مقاله اطلاعات کاملی نسبت به قیمت دوربین‌های مدار بسته با برندهای مختلف و ویژگی‌های گوناگون در اختیار شما قرار داده شده است. در نهایت امیدواریم بتوانید از لیست قیمت دوربین مداربسته بهترین بهره را ببرید.