سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L

0(0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L:

  • برند: سیسکو
  • کدمحصول: WS-C2960-48TC-L
  • پورت: 48 پورت اترنت 10/100
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی
شناسه محصول : WS-C2960-48TC-L
deliveryسریعترین ارسال: شنبه 1 آبان

stockموجود در انبار

قیمت :2,100,000 تومان

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L

شکل 1 : ظاهر سوئیچ شبکه سیسکو

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L

نگاه اجمالی
کد محصول WS-C2960-48TC-L
نوع محفظه U1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلی LAN Base
رابط های Uplink 2 x Dual-purpose ports uplinks (each dual-purpose uplink port has 1 10/100/1000 Ethernet port and 1 SFP-based Gigabit Ethernet port, 1 port active)
پورت 48 x Ethernet 10/100 ports
Throughput 6.5 Mpps
Backplane Capacity 16 Gbps
DRAM 64 MB
ابعاد 1.73 x 17.5 x 9.3 in.
وزن بسته 9.19 Kg

شکل ۲ : سوئیچ از روبرو

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L

Note:
①Mode Button
②48 x Ethernet 10/100 ports
③2 x Dual-purpose ports uplinks

شکل ۳ : سوئیچ از پشت

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L

Note:
①RJ-45 console port
②Fan exhaust
③AC power connector

تجهیزات جانبی

مدل توضیحات
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

مقایسه دو کالا مشابه

مدل

WS-C2960-48TC-L WS-C2960-48PST-L

PoE Available

ندارد

دارد

پورت

48 x Ethernet 10/100 ports

48 x Ethernet 10/100 PoE ports

Uplinks

2 dual-purpose uplinks

2 x 10/100/1000 uplinks and 2 SFP uplinks

ویژگی کلی LAN Base

LAN Base

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L سوالی دارید؟
اگر می‌خواهید درباره این سوئیچ شبکه بیشتر بدانید اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
    نوع رک

    Fixed

    تعداد پورت شبکه

    48 پورت

    پورت های رابط

    10/100

    مدیریتی

    بله

    IOS Image

    LAN Base

    Topology

    Ethernet (10/100/1000BaseT), Ethernet (10/100BaseTX), Gigabit Ethernet (SFP)

    Maximum Port density

    48 10/100 ports

    Modular/Expansion Slots

    n/a

    معماری

    Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice Enabled

    Form Factor

    Fixed, Rack-mountable, Standalone/Clustering

    DRAM

    64 MB

    Specialized Service Modules

    n/a

    Hardware Redundancy

    External Redundant Power Supply

    High Availability/Resilliency

    802.1s, 802.1w, Backbone Fast, Broadcast Suppression, Mulitcast Suppression, Portfast, PVST, Spanning Tree, Unicast Suppression, Uplink Fast

    Management features

    BOOTP, Cisco Discover Protocol (CDP), CiscoView, CiscoWorks, Clustering, CWSI, RMON, RSPAN, SNMP, SPAN, Telnet Client, TFTP, Virtual Trunking Protocol (VTP), Web-Based Management

    WAN Interface Support

    n/a

    Throughput

    6.5 Mpps

    Backplane Capacity

    16 Gbps

    تعداد VLANs

    255

    ابعاد

    1.73 x 17.5 x 9.3 in.

    دیدگاهها

    • عملکرد و کارایی
    • کیفیت ساخت
    • ارزش ساخت
    • دوام

    دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

    افزودن نظر جدید

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.