سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L

سوئیچ ۴۸ پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L

سیسکو(Cisco)

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L:

  • برند: سیسکو
  • کدمحصول: WS-C2960-48TC-L
  • پورت: 48 پورت اترنت 10/100
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی

لطفا جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید

سوئیچ شبکه ۴۸ پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L

شکل ۱ : ظاهر سوئیچ شبکه سیسکو

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L | فروش تجهیزات شبکه | سوئیچ شبکه سیسکو | cisco switch | لیست قیمت سوییچ 48 پورت WS-C2960-48TC-L
ظاهر کلی سوییچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L
نگاه اجمالی
کد محصولWS-C2960-48TC-L
نوع محفظهU1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلیLAN Base
رابط های Uplink۲ x Dual-purpose ports uplinks (each dual-purpose uplink port has 1 10/100/1000 Ethernet port and 1 SFP-based Gigabit Ethernet port, 1 port active)
پورت۴۸ x Ethernet 10/100 ports
Throughput۶.۵ Mpps
Backplane Capacity۱۶ Gbps
DRAM۶۴ MB
ابعاد۱.۷۳ x 17.5 x 9.3 in.
وزن بسته۹.۱۹ Kg

شکل ۲ : سوئیچ از روبرو

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L | فروش تجهیزات شبکه | سوئیچ شبکه سیسکو | cisco switch | لیست قیمت سوییچ 48 پورت WS-C2960-48TC-L
تصویر سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L از روبرو

Note:
①Mode Button
②۴۸ x Ethernet 10/100 ports
③۲ x Dual-purpose ports uplinks

شکل ۳ : سوئیچ از پشت

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L | فروش تجهیزات شبکه | سوئیچ شبکه سیسکو | cisco switch | لیست قیمت سوییچ 48 پورت WS-C2960-48TC-L
تصویر سوییچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L از پشت

Note:
①RJ-45 console port
②Fan exhaust
③AC power connector

تجهیزات جانبی

مدلتوضیحات
GLC-LH-SMGE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD۱۰۰۰BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

مقایسه دو کالا مشابه

مدل

WS-C2960-48TC-LWS-C2960-48PST-L

PoE Available

ندارد

دارد

پورت

۴۸ x Ethernet 10/100 ports

۴۸ x Ethernet 10/100 PoE ports

Uplinks

۲ dual-purpose uplinks

۲ x 10/100/1000 uplinks and 2 SFP uplinks

ویژگی کلیLAN Base

LAN Base

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوییچ سیسکو WS-C2960-48TC-L سوالی دارید؟
اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

۰/۵ ( ۰ نظر )
برند

نوع

Fixed

تعداد پورت

پورت های رابط

مدیریتی

IOS Image

Topology

Ethernet (10/100/1000BaseT), Ethernet (10/100BaseTX), Gigabit Ethernet (SFP)

Maximum Port density

48 10/100 ports

Modular/Expansion Slots

n/a

Architecture

Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice Enabled

Form Factor

Fixed, Rack-mountable, Standalone/Clustering

DRAM

64 MB

Specialized Service Modules

n/a

Hardware Redundancy

External Redundant Power Supply

High Availability/Resilliency

802.1s, 802.1w, Backbone Fast, Broadcast Suppression, Mulitcast Suppression, Portfast, PVST, Spanning Tree, Unicast Suppression, Uplink Fast

Management features

BOOTP, Cisco Discover Protocol (CDP), CiscoView, CiscoWorks, Clustering, CWSI, RMON, RSPAN, SNMP, SPAN, Telnet Client, TFTP, Virtual Trunking Protocol (VTP), Web-Based Management

WAN Interface Support

n/a

Throughput

6.5 Mpps

Backplane Capacity

16 Gbps

تعداد VLANs

255

ابعاد

1.73 x 17.5 x 9.3 in.

۰/۵ ( ۰ نظر )

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای (سوئیچ ۴۸ پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L) نظر می دهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.