2780

سوییچ شبکه 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L

0 (0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960-8TC-L:

  • برند: سیسکو
  • کد محصول: WS-C2960-8TC-L
  • پورت: 8 پورت 10/100
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی
شناسه محصول : WS-C2960-8TC-L
سریعترین ارسال: دوشنبه 15 آذر

موجودی استعلام شود

1,500,000 تومان

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

سوییچ شبکه 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L

شکل 1 : ظاهر سوئیچ شبکه

سوییچ شبکه 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L
سوییچ 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L

 

نگاه اجمالی
کد محصول WS-C2960-8TC-L
نوع محفظه U1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلی LAN Base
رابط های Uplink 1 dual-purpose (10/100/1000 or SFP) ports
پورت 8 x 10/100 ports
Throughput 2.7 Mpps
Backplane Capacity 16 Gbps
DRAM 64 MB
ابعاد 1.73 x 10.6 x 6.4 in.
وزن بسته 4 Kg

شکل ۲ : سوئیچ از روبرو

سوییچ شبکه 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L
سوییچ 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L

Note:
①System LEDs
②Mode Button
③Console port
④8 × 10/100 ports
⑤Dual-purpose port

شکل ۳ : سوئیچ از پشت

سوییچ شبکه 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L
سوییچ 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L

Note:

یک اتصال برق AC در قسمت پشتی وجود دارد. WS-C2960-8TC-L فاقد فن می باشد.

تجهیزات جانبی

مدل توضیحات
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

مقایسه دو کالا مشابه

مدل WS-C2960C-8TC-L WS-C2960-8TC-L
پورت 8 x 10/100 Fast Ethernet 8 x 10/100 ports
Uplinks 2 x 1G copper or 2 x 1G SFP 1 dual-purpose (10/100/1000 or SFP) ports
ویژگی کلی LAN Base LAN Base

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوییچ شبکه 8 پورت سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L سوالی دارید؟
اگر می‌خواهید درباره این سوئیچ شبکه بیشتر بدانید اکنون از طریق Live Chat یا sales@barghchi.com با ما تماس بگیرید.

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
    نوع رک

    Fixed

    تعداد پورت شبکه

    8 پورت

    پورت های رابط

    10/100

    IOS Image

    LAN Base

    Topology

    Ethernet (10/100/1000BaseT), Ethernet (10/100BaseTX), Gigabit Ethernet (SFP)

    Maximum Port density

    8 10/100 ports

    Modular/Expansion Slots

    n/a

    معماری

    Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice Enabled

    Form Factor

    Fixed, Rack-mountable, Standalone/Clustering

    DRAM
    Specialized Service Modules

    n/a

    DHCP Snooping

    بله

    Dynamic ARP Inspection

    N/A

    IP Source Guard

    N/A

    RP Rate Limiters

    N/A

    TCP Intercept

    N/A

    802.1x

    بله

    Port Security

    بله

    Dynamic VLANs

    بله

    Private VLANs

    N/A

    Private VLAN Edge

    بله

    Secure Shell

    بله

    SNMPv3

    بله

    Unicast RPF

    N/A

    (ACLs (L2-L4

    بله

    Kerberos

    بله

    +TACACS

    بله

    RADIUS

    بله

    Hardware Redundancy

    N/A

    High Availability/Resilliency

    802.1s, 802.1w, Backbone Fast, Broadcast Suppression, Mulitcast Suppression, Portfast, PVST, Spanning Tree, Unicast Suppression, Uplink Fast

    Management features

    BOOTP, Cisco Discover Protocol (CDP), CiscoView, CiscoWorks, Clustering, CWSI, RMON, RSPAN, SNMP, SPAN, Telnet Client, TFTP, Virtual Trunking Protocol (VTP), Web-Based Management

    WAN Interface Support

    n/a

    Throughput

    2.7 Mpps

    Backplane Capacity

    16 Gbps

    تعداد VLANs

    255

    ابعاد

    1.73 x 10.6 x 6.4 in.

    دیدگاهها

    • عملکرد و کارایی
    • کیفیت ساخت
    • ارزش ساخت
    • دوام

    دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

    افزودن نظر جدید

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.