ردیف نام محصول قیمت محصول موجودی برند آخرین بروزرسانی خرید
1

کیستون شبکه لگراند CAT6 SFTP دو ماژول پهن

95,000 تومان قابل خرید 3 هفته پیش
2

کیستون شبکه لگراند CAT6 SFTP یک ماژول باریک

90,000 تومان قابل خرید 3 هفته پیش
3

کیستون شبکه لگراند CAT6 UTP دو ماژول پهن

95,000 تومان قابل خرید 3 هفته پیش
4

کیستون شبکه لگراند CAT6 UTP یک ماژول باریک

85,000 تومان قابل خرید 3 هفته پیش
5

پریز تلفن لگراند باریک

65,000 تومان قابل خرید 3 هفته پیش
6

پریز تلفن لگراند پهن

75,000 تومان قابل خرید 3 هفته پیش
7

کیستون شبکه نگزنس CAT6 UTP

65,000 تومان قابل خرید 3 هفته پیش
8

کیستون شبکه لگراند CAT6A SFTP یک ماژول باریک

139,000 تومان قابل خرید 3 هفته پیش
9

کیستون پچ پنل لگراند CAT6A STP LCS3

790,000 تومان قابل خرید 3 هفته پیش
10

کیستون پچ پنل لگراند CAT6 UTP LCS3

490,000 تومان قابل خرید 3 هفته پیش
برای تعریف کیستون به زبان ساده می‌توان گفت که ارتباط میان تجهیزات با همدیگر به وسیله کیستون برقرار می‌شود. این وسیله کوچک اما بسیار مهم در صنایع و تجهیزات شبکه بسیار حائز اهمیت است. از این رو برندهای متفاوتی مشغول به تولید آن هستند. محبوب‌ترین برندهایی که در حال تولید کیستون و عرضه آن به بازار هستند شامل مجموعه‌های کی نت، نگزنس، لگراند، اشنایدر و... است. برندهای معروف تولید کننده کیستون‌ها قیمت متفاوتی را در بازار به خود اختصاص داده‌اند که هر فرد بنا بر نیاز و توانایی خود می‌تواند آن‌ها را تهیه نمایید. لیست قیمت کیستون برای استعلام ارزان ترین قیمت های بازار در این برگه منتشر شده است. لذا سعی نمایید بهترین مدل با مناسبترین قیمت هر سال را خریداری کنید. [caption id="attachment_23971" align="aligncenter" width="696"]کیستون کیستون[/caption]

لیست قیمت کیستون CAT6

جالب است بدانید نام دیگر کیستون، پریز شبکه است که ارتباطی میان سوئیچ، روتر، کیس کامپیوتر و... با شبکه برقرار می‌کند. کیستون‌ cat6 در لیست پرکاربردترین کیستون‌های موجود در بازار قرار دارد. جذاب‌ترین نکته‌ای که در مورد این نوع از کیستون‌ها وجود دارد این است که بر روی هر نوع ترانکینگی نصب می‌شود.

لیست قیمت کیستون CAT6 sftp

یکی دیگر از کیستون‌های جذاب و پرفروشی که در بازار وجود دارد کیستون cat6 sftp است. وزن این محصول حدود ۱۰۰ گرم می‌باشد‌ و می‌تواند بر روی اکثر دستگاه‌ها نصب شود.

لیست قیمت کیستون باکس

کیستون باکس با ۷۷ گرم وزن و دو عدد پیچ جزو کیستون‌های پرفروش است.  این نوع از کیستون در هنگام خرید دو عدد چسب یک طرفه و یک بست به همراه دارد. یکی از گزینه‌های لیست قیمت کیستون مناسب، کیستون باکس است که به دلیل قیمت پایین و کارایی بی‌نظیرش از سردمداران فروش آن لیست است.

لیست قیمت کیستون تلفن

کیستون‌ها بر اساس ویژگی‌های همچون محل نصب و یا نوع جک به دسته‌های متفاوتی تقسیم می‌شوند. یکی از این دسته‌ها کیستون تلفن است.

لیست قیمت کیستون نگزنس

کیستون‌های نگزنس دارای بدنه‌ی فلزی با زاویه ۱۸۰ درجه هستند. این کیستون‌ها بیشتر در محیط‌هایی که دارای نویز می‌باشند استفاده می‌شوند. همچنین آن‌ها را در شبکه‌های صنعتی نیز به کار می‌برند. از کیستون‌ها نگزنس در پریزهای روکار و توکار نیز استفاده می‌کنند.

لیست قیمت کیستون پچ پنل

استفاده نکردن از پچ پنل شبکه را با مشکلات متعددی مواجه می‌کند. ازجمله: خراب شدن سوکت کابل متصل به تجهیزات شبکه. چرا که هر بار باید با خارج کردن سوکت از دستگاه، ارتباط فیزیکی تجهیزات را قطع کنیم که همین امر به مرور زمان به  سوکت آسیب می‌زند. همچنین بدون استفاده از پچ پنل، در هنگام تغییر مکان دو کاربر درون یک شبکه، می‌بایست کل مسیر شبکه تغییر داده شود که بسیار هزینه‌بر است. [caption id="attachment_23969" align="aligncenter" width="696"]کیستون پچ پنل کیستون پچ پنل[/caption]

استعلام قیمت کیستون اشنایدر

با توجه به اینکه کیستون اشنایدر یکی از پرمتقاضی‌ترین کالاهایی است که در بازار وجود دارد؛ اما در لیست قیمت کیستون ارزان قرار ندارد و در مقایسه با دیگر سیستم‌های موجود در بازار از قیمت بالایی برخوردار می‌باشد.

استعلام قیمت کیستون امپ

یکی از قطعات کوچکی که رابط  پریز شبکه و کابل و کامپیوتر است کیستون امپ می‌باشد. این نوع از کیستون‌ها جزو پرکاربردترین تجهیزات شبکه‌های Lan  است. گاهی اوقات کیستون‌های امپ را با نام پریز شبکه نیز معرفی می‌کنند.

استعلام قیمت کیستون باریک لگراند

کیستون‌های باریک لگراند در مدل‌های مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. در نظر بگیرید این نوع از کیستون‌ها بدون شیلد هستند. از دیگر ویژگی‌های ‌کیستون‌های باریک لگراند جنس بدنه پلاستیکی آن‌ها است. به علاوه غالبا سفید رنگ هستند و در وزنی حدود ۱۹ گرم تولید می‌شوند.

استعلام قیمت کیستون برندرکس

کیستون‌های برندرکس در لیست قیمت کیستون‌های گران قیمت قرار دارد. این نوع از کیستون‌ها در دسته‌های ۱۲ عددی در بازار وجود دارد. در نظر داشته باشید حدود وزن هر کیستون ۲۱ گرم است؛ لذا از خرید کالاهایی کم وزن یا سنگین وزن خریداری نمایید.

استعلام قیمت کیستون پهن لگراند

شرکت لگراند که در حال تولید انواع کیستون‌ها در رنگ و مدل‌های در کشور فرانسه واقع شده است. این شرکت با تولید کیستون‌های پهن لگراند بار دیگر مهارت خود را تولید تجهیزات الکترونیکی ثابت کرد. نحوه کارکرد کیستون‌های پهن و باریک مشابه است و تفاوت آن‌ها متمرکز در ظاهر است. این کمپانی استعلام قیمت کیستون‌ تولید شده را در هر ماه اعلام می‌کند.

استعلام قیمت کیستون دیواری

کیستون‌ها با توجه به جنس بدنه که از فلز یا پی وی سی هستند به دو دسته متفاوت تقسیم خواهند شد. برخی اوقات این تقسیم‌بندی براساس محل نصب کیستون صورت می‌گیرد.

لیست قیمت کیستون دانوب

کیستون‌های دانوب یکی از کیستون‌هایی است که به آسانی و سریع نصب خواهد شد. [caption id="attachment_23970" align="aligncenter" width="696"]کیستون دانوب کیستون دانوب[/caption]

استعلام قیمت کیستون دی لینک

کیستون‌های دی لینک جزوه کیستون‌هایی هستند که شیلد و محفظه فلزی ندارند. به همین دلیل مقاومتی در برابر نویزها و تداخلات الکترومغناطیسی نخواهد داشت. البته این کیستون‌ها در چند نوع متفاوت تولید می‌شود که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارد.

استعلام قیمت کیستون دلتا

در لیست قیمت کیستون، مدل‌های دلتا جزو کالاهایی هستند که قیمت مناسبی دارند و برای عموم مردم که نیازمند به استفاده از این نوع کیستون شبکه می‌باشند قابل خرید است.

استعلام قیمت کیستون روکار

همانطور که اشاره کردیم کیستون‌ها بر اساس محل نصبشان به چند گزینه متفاوت تقسیم می‌شوند. که یکی از آن‌ها کیستون‌های روکار است.

استعلام قیمت همکار سوکت کیستون

برای ایجاد کردن ارتباطی میان کابل و تجهیزات پسیو شبکه از سوکت استفاده می‌شود. این ابزار عملکردی مشابه با پچ کورد شبکه را از خود نشان می‌دهد. سوکت‌ها با توجه به کاربردی که دارند در انواع مختلفی تولید خواهد شد.

لیست قیمت کیستون شبکه سوپتا

کشور سازنده کیستون سوپتا جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. بدنه این نوع از کیستون پلاستیکی است و بدون شیلد و فویل به بازار عرضه می‌شود. هنگام خرید در نظر داشته باشید که وزن کیستون سوپتا ۵۰ گرم و سفید رنگ است.

لیست قیمت کیستون شبکه فلزی

یکی دیگر از کالاهایی که در لیست قیمت کیستون‌های متفاوت در بازار وجود دارد کیستون شبکه فلزی است. این کیستون‌ها با توجه به کارکرد و مدل تولید شده، از قیمت مختلفی برخوردار هستند.

لیست قیمت کیستون یونیکام

محفظه کیستون‌های یونیکام از جنس آلومینیوم می‌باشد که به طور کامل کالای تولید را محافظت می‌کند. از این نوع کیستون‌ها بیشتر به جهت محافظت از سر و صدا منتشر شده خارجی استفاده خواهد شد. همچنین طراحی منحصر به فرد و جمع و جورش، این امکان را فراهم آورده است تا بر روی پانل‌های پچ با تراکم بالا نصب شود.